Barcelona, Edit. Destino, 2005. Algunas ilustraciones en b/n. 419 p. 8º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Destino, 2005. Algunas ilustraciones en b/n. 419 p. 8º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar.
CARA A CARA CON LA VIDA, LA MENTE Y EL UNIVERSO. Conversaciones con los grandes científicos de nuestro tiempo - Barcelona 2005
PUNSET, Eduardo
Barcelona, Edit. Destino, 2005. Algunas ilustraciones en b/n. 419 p. 8º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Columna, 2006. Algunes il·lustracions en b/n. 208 p. 8è. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Columna, 2006. Algunes il·lustracions en b/n. 208 p. 8è. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
EL VIATGE A LA FELICITAT. Les noves claus científiques - Barcelona 2006
PUNSET, Eduard
Barcelona, Edit. Columna, 2006. Algunes il·lustracions en b/n. 208 p. 8è. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Xavier Dalfó, 1981. Nombroses il·lustracions en b/n. 35 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Xavier Dalfó, 1981. Nombroses il·lustracions en b/n. 35 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
CANIGÓ. Nº 735. DESÈ ANIVERSARI ASSEMBLEA DE CATALUNYA - Barcelona 1981
Barcelona, Edit. Xavier Dalfó, 1981. Nombroses il·lustracions en b/n. 35 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Tàber, 1970. Col·lecció "Coneguem el país". Il lustracions de Maria Dolz.Nombroses il·lustracions en color. 88 p. 4t. Holandesa esitorial il·lustrada. Molt bon...
Barcelona, Edit. Tàber, 1970. Col·lecció "Coneguem el país". Il lustracions de Maria Dolz.Nombroses il·lustracions en color. 88 p. 4t. Holandesa esitorial il·lustrada. Molt bon...
TERRA ENDINS - Barcelona 1970 - Il·lustrat
OLAYA, Martí - DOLZ, Maria
Barcelona, Edit. Tàber, 1970. Col·lecció "Coneguem el país". Il lustracions de Maria Dolz.Nombroses il·lustracions en color. 88 p. 4t. Holandesa esitorial il·lustrada. Molt bon...
S. l., s.i., 1994. El moviment comunista mundial i l'enderrocament a Europa, del socialisme científic desenvolupat. Carta oberta al Comitè Central del Partit dels Comunistes de...
S. l., s.i., 1994. El moviment comunista mundial i l'enderrocament a Europa, del socialisme científic desenvolupat. Carta oberta al Comitè Central del Partit dels Comunistes de...
EL MOVIMENT COMUNISTA MUNDIAL I L'ENDERROCAMENT A EUROPA - 1994 - Edició de només 150 exemplars numerats
MUNI, Josep
S. l., s.i., 1994. El moviment comunista mundial i l'enderrocament a Europa, del socialisme científic desenvolupat. Carta oberta al Comitè Central del Partit dels Comunistes de...
Barcelona, Llibres de l'Avui, 1989. 222 p. 1 f. Petit 8è. Rústica editorial. Bon exemplar. 1ª edició. Primera edició. 1st edition. First edition
Barcelona, Llibres de l'Avui, 1989. 222 p. 1 f. Petit 8è. Rústica editorial. Bon exemplar. 1ª edició. Primera edició. 1st edition. First edition
LES CONTRADICCIONS DEL CAS DALI - Barcelona 1989
Dalí, Salvador - FORNES, Eduard
Barcelona, Llibres de l'Avui, 1989. 222 p. 1 f. Petit 8è. Rústica editorial. Bon exemplar. 1ª edició. Primera edició. 1st edition. First edition
Madrid, Edit. Alianza, 1989. 185 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Madrid, Edit. Alianza, 1989. 185 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
¿QUÉ ES EL TERCER ESTADO? Ensayo sobre los privilegios - Madrid 1989
SIEYES, Emmanuel
Madrid, Edit. Alianza, 1989. 185 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Madrid, Edit. Miguel Castellote, 1973. 141 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Madrid, Edit. Miguel Castellote, 1973. 141 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
HECHOS Y DOCUMENTOS DEL ANARCO-SINDICALISMO ESPAÑOL - Madrid 1973
MAESTRE ALFONSO, Juan
Madrid, Edit. Miguel Castellote, 1973. 141 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Estela, 1971. 188 p. 2 h. 8º menor. Rústica editorial ilustraal algo rozada. Buen ejemplar.
Barcelona, Estela, 1971. 188 p. 2 h. 8º menor. Rústica editorial ilustraal algo rozada. Buen ejemplar.
LOS TELEADICTOS. La sociedad televisual - Barcelona 1971
RODRIGUEZ MENDEZ, José M.
Barcelona, Estela, 1971. 188 p. 2 h. 8º menor. Rústica editorial ilustraal algo rozada. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Destino, 2011. Prólogo de José Luis Sampedro, 2011. 60 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Edit. Destino, 2011. Prólogo de José Luis Sampedro, 2011. 60 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
¡INDIGNAOS! - Barcelona 2011 - 1ª edición
HESSEL, Stéphane
Barcelona, Edit. Destino, 2011. Prólogo de José Luis Sampedro, 2011. 60 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Madrid, Edit. Ibérica, 1968. Algunas ilustraciones en b/n. 348 + 69 p. 8º. Holandesa editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Madrid, Edit. Ibérica, 1968. Algunas ilustraciones en b/n. 348 + 69 p. 8º. Holandesa editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
REVISTA DE ORTOPÉDIA Y TRAUMATOLOGÍA - Madrid 1968
Madrid, Edit. Ibérica, 1968. Algunas ilustraciones en b/n. 348 + 69 p. 8º. Holandesa editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Budapest, 1968. Numerosas ilustraciones en b/n fuera texto. 4ºmayor. Cartoné editorial ilustrado con leve golpe en un canto. Muy buen ejemplar. Book in German. La abadía de...
Budapest, 1968. Numerosas ilustraciones en b/n fuera texto. 4ºmayor. Cartoné editorial ilustrado con leve golpe en un canto. Muy buen ejemplar. Book in German. La abadía de...
PANNONHALMA - Budapest 1968 - Muy ilustrado
Budapest, 1968. Numerosas ilustraciones en b/n fuera texto. 4ºmayor. Cartoné editorial ilustrado con leve golpe en un canto. Muy buen ejemplar. Book in German. La abadía de...
PUNSET, Eduardo
PUNSET, Eduard
OLAYA, Martí - DOLZ, Maria
MUNI, Josep
Dalí, Salvador - FORNES, Eduard
SIEYES, Emmanuel
MAESTRE ALFONSO, Juan
RODRIGUEZ MENDEZ, José M.
HESSEL, Stéphane