Barcelona, Edicions 62, 2013. Labutxaca. 213 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions 62, 2013. Labutxaca. 213 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
LA REBEL·LIÓ CATALANA - Barcelona 2013
BAÑOS, Antonio
Barcelona, Edicions 62, 2013. Labutxaca. 213 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Palma de Mallorca, Editorial Moll, 1968. Col. Raixa, 71. 213 p. 8è. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Palma de Mallorca, Editorial Moll, 1968. Col. Raixa, 71. 213 p. 8è. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
SOLUCIÓ DE CONTINUÏTAT - Palma de Mallorca 1968 - 1a edició
PEDROLO, Manuel de
Palma de Mallorca, Editorial Moll, 1968. Col. Raixa, 71. 213 p. 8è. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Mexic, Fondo Cultura Económica, 1998. 469p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Mexic, Fondo Cultura Económica, 1998. 469p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
MAR ABIERTO. Ensayos sobre literatura brasileña, portuguesa e hispanoamericana - Mexico 1998
COSTA, Horacio
Mexic, Fondo Cultura Económica, 1998. 469p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Madrid, Cátedra, 1994. Col. Lingüística. 357 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Firma del antiguo propietario. Muy buen ejemplar.
Madrid, Cátedra, 1994. Col. Lingüística. 357 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Firma del antiguo propietario. Muy buen ejemplar.
TEXTOS CLÁSICOS DE TEORÍA DE LA TRADUCCIÓN - Madrid 1994
VEGA, Miguel Ángel (ed.)
Madrid, Cátedra, 1994. Col. Lingüística. 357 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Firma del antiguo propietario. Muy buen ejemplar.
Madrid, La Ilustración, 1847. Con 60 grabados en acero. Traducción corregida y anotada por el señor Don Antonio Alcalá Galiano. 462 p. 8º. Pasta española encuadernada por el...
Madrid, La Ilustración, 1847. Con 60 grabados en acero. Traducción corregida y anotada por el señor Don Antonio Alcalá Galiano. 462 p. 8º. Pasta española encuadernada por el...
HISTORIA DEL CONSULADO Y DEL IMPERIO DE NAPOLEÓN. Tomo Séptimo. Jena, Eylau - Madrid 1847 - Ilustrado
Napoleón - THIERS, M.
Madrid, La Ilustración, 1847. Con 60 grabados en acero. Traducción corregida y anotada por el señor Don Antonio Alcalá Galiano. 462 p. 8º. Pasta española encuadernada por el...
London, George Routledge and Sons, s/f. 255 p. 8º. Tela editorial con dorados. Sello de caucho. Algunas manchas de óxido. Un poco desgastado. Buen ejemplar. Libro en inglés....
London, George Routledge and Sons, s/f. 255 p. 8º. Tela editorial con dorados. Sello de caucho. Algunas manchas de óxido. Un poco desgastado. Buen ejemplar. Libro en inglés....
PHILIP THE SECOND, King of Spain. Volume III - London s/f
Felipe II - PRESCOTT, William H.
London, George Routledge and Sons, s/f. 255 p. 8º. Tela editorial con dorados. Sello de caucho. Algunas manchas de óxido. Un poco desgastado. Buen ejemplar. Libro en inglés....
Barcelona, Edicions Proa, 1999. Els Llibres de l'Óssa Menor, 192. Introducció de Pere Rosselló Bover. 97 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar,...
Barcelona, Edicions Proa, 1999. Els Llibres de l'Óssa Menor, 192. Introducció de Pere Rosselló Bover. 97 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar,...
TO JO ÉS UNA EXAGERACIÓ. Quaranta-nou textos orals perifèrics - Barcelona 1999 - 1a edició
FIOL, Bartomeu
Barcelona, Edicions Proa, 1999. Els Llibres de l'Óssa Menor, 192. Introducció de Pere Rosselló Bover. 97 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar,...
Barcelona, Ediciones B, 1992. Biblioteca de Bolsillo Claves, 8. Láminas a color. 128 p. 8º menor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, Ediciones B, 1992. Biblioteca de Bolsillo Claves, 8. Láminas a color. 128 p. 8º menor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
ALQUIMIA, EL SECRETO ENTRE LA CIENCIA Y LA FILOSOFÍA -Barcelona 1992 - Ilustrado
AROMATICO, Andrea
Barcelona, Ediciones B, 1992. Biblioteca de Bolsillo Claves, 8. Láminas a color. 128 p. 8º menor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
Vic, Institut Universitari d'Història Jaume Vicens i Vives - Eumo Editorial, 1992. Reflexions i elements per a una guia dels corrents actuals. Jaume Caresmar, 2. 128 p. 8è....
Vic, Institut Universitari d'Història Jaume Vicens i Vives - Eumo Editorial, 1992. Reflexions i elements per a una guia dels corrents actuals. Jaume Caresmar, 2. 128 p. 8è....
LA HISTÒRIA DESPRÉS DE LA FI DE LA HISTÒRIA - Vic 1992
FONTANA, Josep
Vic, Institut Universitari d'Història Jaume Vicens i Vives - Eumo Editorial, 1992. Reflexions i elements per a una guia dels corrents actuals. Jaume Caresmar, 2. 128 p. 8è....
Barcelona, Pol·len, 2013. 92p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar
Barcelona, Pol·len, 2013. 92p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar
ICONOCLÀSTIA I ANTICLERICALISME. Violència religiosa a la Catalunya contemporània - Barcelona 2013
PADULLÉS, Jofre - DELGADO, Manuel
Barcelona, Pol·len, 2013. 92p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar
Barcelona, Curial - Publicacions de l'Abadia de Montserrat, 1998. Col. Textos i Estudis de Cultura Catalana, 57. 283 p. 4t. Rústica editorial amb solapes. Desgast a la coberta....
Barcelona, Curial - Publicacions de l'Abadia de Montserrat, 1998. Col. Textos i Estudis de Cultura Catalana, 57. 283 p. 4t. Rústica editorial amb solapes. Desgast a la coberta....
UNA AVENTURA POÈTICA MODERNA. El poema en prosa de la literatura catalana - Barcelona 1998
ARENES I SAMPERA, Paulí
Barcelona, Curial - Publicacions de l'Abadia de Montserrat, 1998. Col. Textos i Estudis de Cultura Catalana, 57. 283 p. 4t. Rústica editorial amb solapes. Desgast a la coberta....
Catarroja, Afers, 1998. 102p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar
Catarroja, Afers, 1998. 102p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar
ENTRE LA FILOSOFIA I LA HISTÒRIA DE LES IDEES: Una conversa amb Steven Lukes - Catarroja 1998
Lukes, Steven - BERLIN, Isaiah
Catarroja, Afers, 1998. 102p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar
BAÑOS, Antonio
COSTA, Horacio
Napoleón - THIERS, M.
Felipe II - PRESCOTT, William H.
FIOL, Bartomeu
AROMATICO, Andrea
PADULLÉS, Jofre - DELGADO, Manuel
ARENES I SAMPERA, Paulí
Lukes, Steven - BERLIN, Isaiah