Barcelona, la Sal, 1988. Clàssiques Catalanes. Pròleg, transcripció i notes de Maite Guisado. XLIX + 344 p. 3 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició....
Barcelona, la Sal, 1988. Clàssiques Catalanes. Pròleg, transcripció i notes de Maite Guisado. XLIX + 344 p. 3 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició....
CARTES INTIMES D'UNA DAMA CATALANA DEL S. XVI. Epistolari a la seva mare la comtessa de Palamós - laSal 1988
REQUESENS, Estefania de
Barcelona, la Sal, 1988. Clàssiques Catalanes. Pròleg, transcripció i notes de Maite Guisado. XLIX + 344 p. 3 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició....
Barcelona, Edicions 62 - Península, 1987. 78 p. 1 f. 8è. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar. Traducción al español al final del libro. 1a edició. First edition.
Barcelona, Edicions 62 - Península, 1987. 78 p. 1 f. 8è. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar. Traducción al español al final del libro. 1a edició. First edition.
LLUM DE PLUJA - Barcelona 1987 - 1ª edició - Edició bilingüe
MARGARIT, Joan
Barcelona, Edicions 62 - Península, 1987. 78 p. 1 f. 8è. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar. Traducción al español al final del libro. 1a edició. First edition.
Barcelona, Ediciones Península, 1990. Colección Poética 19. 126 p. 1 h. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Ediciones Península, 1990. Colección Poética 19. 126 p. 1 h. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
LOS ESPIAS DEL REALISTA - Barcelona 1990 - 1ª edición
MOLINA FOIX, Vicente
Barcelona, Ediciones Península, 1990. Colección Poética 19. 126 p. 1 h. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Edicions 62- Península, 1988. A cura de Narcís Comadira. 88 p. Gran 8è. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar. Text trilingüe (llatí, català i castellà)....
Barcelona, Edicions 62- Península, 1988. A cura de Narcís Comadira. 88 p. Gran 8è. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar. Text trilingüe (llatí, català i castellà)....
HIMNES CRISTIANS LLATINS ANTICS - Barcelona 1988 - Text trilingüe
(Comadira, Narcís, trad.)
Barcelona, Edicions 62- Península, 1988. A cura de Narcís Comadira. 88 p. Gran 8è. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar. Text trilingüe (llatí, català i castellà)....
Barcelona, Edicions Península / Edicions 62, 1987. Colección Poesía, nº 10. Frontispicio de Pere Gimferrer. 63 p. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª...
Barcelona, Edicions Península / Edicions 62, 1987. Colección Poesía, nº 10. Frontispicio de Pere Gimferrer. 63 p. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª...
CÓNSUL - Barcelona 1987 - 1ª edición
FERRER LERÍN, Francisco
Barcelona, Edicions Península / Edicions 62, 1987. Colección Poesía, nº 10. Frontispicio de Pere Gimferrer. 63 p. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª...
Barcelona, Ediciones Destino, 1955. Col. Áncora y Delfín. Traducción de Rafael Vázquez Zamora. 280 p. 2 h. 8º. Tela editorial con sobrecubierta, ésta con leves pérdidas en los...
Barcelona, Ediciones Destino, 1955. Col. Áncora y Delfín. Traducción de Rafael Vázquez Zamora. 280 p. 2 h. 8º. Tela editorial con sobrecubierta, ésta con leves pérdidas en los...
LA MARCA - Barcelona 1955 - 1ª edición en español
ORWELL, George
Barcelona, Ediciones Destino, 1955. Col. Áncora y Delfín. Traducción de Rafael Vázquez Zamora. 280 p. 2 h. 8º. Tela editorial con sobrecubierta, ésta con leves pérdidas en los...
Sabadell. Edit. Pòrtic, 2003. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 342 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable.
Sabadell. Edit. Pòrtic, 2003. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 342 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable.
TOT DALÍ. Vida i obra del personatge mes genial i espectacular del segle XX - Sabadell 2003 - Il·lustrat
Dalí. Salvador - LLONGUERAS, Lluís
Sabadell. Edit. Pòrtic, 2003. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 342 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Editorial Planeta, 2008. 668 p. 2 h. 8º mayor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. First edition
Barcelona, Editorial Planeta, 2008. 668 p. 2 h. 8º mayor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. First edition
EL JUEGO DEL ÁNGEL - Barcelona 2008 - 1ª edición
RUIZ ZAFÓN, Carlos
Barcelona, Editorial Planeta, 2008. 668 p. 2 h. 8º mayor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. First edition
Barcelona, Planeta, 2019. Premio Planeta 2019. 370 p. 4º. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada, Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Planeta, 2019. Premio Planeta 2019. 370 p. 4º. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada, Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition.
TERRA ALTA - Barcelona 2019 - 1ª edición
CERCAS, Javier
Barcelona, Planeta, 2019. Premio Planeta 2019. 370 p. 4º. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada, Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Casa Editorial de la viuda de Luis Tasso, s/f. Biblioteca Tasso. Traducción de Torcuato Tasso Serra. 255 p. 8º. Tela con dorados encuadernada por el antiguo...
Barcelona, Casa Editorial de la viuda de Luis Tasso, s/f. Biblioteca Tasso. Traducción de Torcuato Tasso Serra. 255 p. 8º. Tela con dorados encuadernada por el antiguo...
LOS HERMANOS CORSOS / OTÓN EL ARQUERO - Barcelona s/f
DUMAS, A.
Barcelona, Casa Editorial de la viuda de Luis Tasso, s/f. Biblioteca Tasso. Traducción de Torcuato Tasso Serra. 255 p. 8º. Tela con dorados encuadernada por el antiguo...
Barcelona, La Llar del Llibre, 1989. Col·lecció Nadal, 60. 167 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Segell de cautxú. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, La Llar del Llibre, 1989. Col·lecció Nadal, 60. 167 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Segell de cautxú. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
LES PARAULES DE LA NOVA ESCOLA - Barcelona 1989
VERTECCHI, Benedetto
Barcelona, La Llar del Llibre, 1989. Col·lecció Nadal, 60. 167 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Segell de cautxú. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Bilbao, Ediciones Deusto, 1992. 190 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Desgaste leve. Buen ejemplar.
Bilbao, Ediciones Deusto, 1992. 190 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Desgaste leve. Buen ejemplar.
CÓMO USAR EL TIEMPO CON EFICACIA Y PRODUCTIVIDAD - Bilbao 1992
Bilbao, Ediciones Deusto, 1992. 190 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Desgaste leve. Buen ejemplar.
REQUESENS, Estefania de
MARGARIT, Joan
MOLINA FOIX, Vicente
(Comadira, Narcís, trad.)
FERRER LERÍN, Francisco
ORWELL, George
Dalí. Salvador - LLONGUERAS, Lluís
RUIZ ZAFÓN, Carlos
CERCAS, Javier
DUMAS, A.
VERTECCHI, Benedetto