Vic, Eumo Editorial, 2004. Textos sobre les arts contemporànies. Nombroses fotografies. 111 p de text. Làmines f.t. amb fotografies. Rústica editorial il·lustrada. 8è. Molt bon...
Vic, Eumo Editorial, 2004. Textos sobre les arts contemporànies. Nombroses fotografies. 111 p de text. Làmines f.t. amb fotografies. Rústica editorial il·lustrada. 8è. Molt bon...
MANRESA VIC RETORNS D'UN RETORN - Vic 2004 - Il·lustrat
GRANERO, Anton - SUNYOL, Víctor
Vic, Eumo Editorial, 2004. Textos sobre les arts contemporànies. Nombroses fotografies. 111 p de text. Làmines f.t. amb fotografies. Rústica editorial il·lustrada. 8è. Molt bon...
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 2003. Il·lustracions en color i negre. Amb DVD. 267p. 4t. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Llibre en català i espanyol. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 2003. Il·lustracions en color i negre. Amb DVD. 267p. 4t. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Llibre en català i espanyol. Molt bon exemplar.
GRÀFIQUES OCULTES - Barcelona 2003 - Molt il·lustrat. Amb DVD
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 2003. Il·lustracions en color i negre. Amb DVD. 267p. 4t. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Llibre en català i espanyol. Molt bon exemplar.
Barcelona, Editorial Proa, 2005. 110p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Editorial Proa, 2005. 110p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
RATES - Barcelona 2005 - 1ª edició
ZABALA, Manel
Barcelona, Editorial Proa, 2005. 110p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. La Vanguardia, 2017. Edició i antologia Julià Guillamon. 219p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. La Vanguardia, 2017. Edició i antologia Julià Guillamon. 219p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
TAULA I BARRA. Diccionari de menjar i beure - Barcelona 2017 - 1ª edició
MONZO, Quim
Barcelona, Edit. La Vanguardia, 2017. Edició i antologia Julià Guillamon. 219p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Destino, 1993. 271 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition. Jardí Botànic de la Orotava, Montparnasse,...
Barcelona, Edit. Destino, 1993. 271 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition. Jardí Botànic de la Orotava, Montparnasse,...
LA GESPA CONTRA EL CEL Notes de viatge - Barcelona 1993 - 1ª edició
PERUCHO, Joan
Barcelona, Edit. Destino, 1993. 271 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition. Jardí Botànic de la Orotava, Montparnasse,...
Barcelona, Edit. Proa, 2004. 155 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition. Llibre sobre el Montseny i Sant Llorenç de Munt.
Barcelona, Edit. Proa, 2004. 155 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition. Llibre sobre el Montseny i Sant Llorenç de Munt.
MUNTANYES RELEGADES - Barcelona 2004 - 1ª edició
DESCLOT, Miquel
Barcelona, Edit. Proa, 2004. 155 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition. Llibre sobre el Montseny i Sant Llorenç de Munt.
Barcelona, Generalitat de Catalunya, 2002. 210 p. Foli. Rústica editorial. Molt bon exemplar. Text en català i francès. Catàleg de l'exposició celebrada al Centre d'Art Santa...
Barcelona, Generalitat de Catalunya, 2002. 210 p. Foli. Rústica editorial. Molt bon exemplar. Text en català i francès. Catàleg de l'exposició celebrada al Centre d'Art Santa...
IMPACTE GAUDI - Barcelona 2002 - Molt il·lustrat
Gaudí, Antoni - Jujol - Pujols - Salvador Dalí, et
Barcelona, Generalitat de Catalunya, 2002. 210 p. Foli. Rústica editorial. Molt bon exemplar. Text en català i francès. Catàleg de l'exposició celebrada al Centre d'Art Santa...
Barcelona, Edit. Dip. Barcelona, 1998. Numerosas fotografias en color. 372p. 4º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, Edit. Dip. Barcelona, 1998. Numerosas fotografias en color. 372p. 4º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable.
CIUDADES ANTIGUAS DEL MEDITERRÁNEO - Barcelona 1998 - Muy ilustrado
Barcelona, Edit. Dip. Barcelona, 1998. Numerosas fotografias en color. 372p. 4º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable.
Paris, Fayard, 2008. 292 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada. Desgaste en el exterior. Interior impecable. Buen ejemplar. Libro en francés. Livre en français.
Paris, Fayard, 2008. 292 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada. Desgaste en el exterior. Interior impecable. Buen ejemplar. Libro en francés. Livre en français.
DEBORAH, LA FEMME ADULTÈRE - Paris 2008
DEFORGES, Régine
Paris, Fayard, 2008. 292 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada. Desgaste en el exterior. Interior impecable. Buen ejemplar. Libro en francés. Livre en français.
Pontevedra-Braga, Cuadernos do Povo, Revista Internacional de Lusofonia, 1987. Nº 2-3-4, mayo-diciembre de 1987. 145 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Desgaste en el exterior....
Pontevedra-Braga, Cuadernos do Povo, Revista Internacional de Lusofonia, 1987. Nº 2-3-4, mayo-diciembre de 1987. 145 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Desgaste en el exterior....
O FENOMENO LITERARIO NOS PAISES LUSOFONOS - Pontevedra-Braga 1987
FONTELA y VVAA
Pontevedra-Braga, Cuadernos do Povo, Revista Internacional de Lusofonia, 1987. Nº 2-3-4, mayo-diciembre de 1987. 145 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Desgaste en el exterior....
Barcelona-Bilbao, Edicions Catalanes - La Gran Enciclopedia Vasca, 1981. Láminas a color f-t. 1472 p. 4º. Holandesa editorial ilustrada con dorados. Lomo despegado y restaurado....
Barcelona-Bilbao, Edicions Catalanes - La Gran Enciclopedia Vasca, 1981. Láminas a color f-t. 1472 p. 4º. Holandesa editorial ilustrada con dorados. Lomo despegado y restaurado....
DICCIONARIO "RÀFOLS" DE ARTISTAS DE CATALUNYA, BALEARES Y VALENCIA. Vol. V - Barcelona-Bilbao 1981 - Ilustrado
RÀFOLS, J. F. (ed.)
Barcelona-Bilbao, Edicions Catalanes - La Gran Enciclopedia Vasca, 1981. Láminas a color f-t. 1472 p. 4º. Holandesa editorial ilustrada con dorados. Lomo despegado y restaurado....
Madrid, Fundación Coca-Cola España, 2000. Fotografías a color. 20 p. Gran folio. Rústica editorial ilustrada. Desgaste leve. Buen ejemplar.
Madrid, Fundación Coca-Cola España, 2000. Fotografías a color. 20 p. Gran folio. Rústica editorial ilustrada. Desgaste leve. Buen ejemplar.
FUNDACIÓN COCA-COLA. LA COLECCIÓN. Nº 15 de febrero de 2000 - Madrid 2000 - Ilustrado
Madrid, Fundación Coca-Cola España, 2000. Fotografías a color. 20 p. Gran folio. Rústica editorial ilustrada. Desgaste leve. Buen ejemplar.
GRANERO, Anton - SUNYOL, Víctor
MONZO, Quim
Gaudí, Antoni - Jujol - Pujols - Salvador Dalí, et
RÀFOLS, J. F. (ed.)