París, Cerf, 1995. 315 p. 8º mayor. Rústica editorial tipográfica. Muy buen ejemplar, impecable. Livre en français.
París, Cerf, 1995. 315 p. 8º mayor. Rústica editorial tipográfica. Muy buen ejemplar, impecable. Livre en français.
POUR DES CÉLÉBRATIONS PÉNITENTIELLES DANS L'ESPRIT DE VATICAN II - París 1995
REY, Bernard
París, Cerf, 1995. 315 p. 8º mayor. Rústica editorial tipográfica. Muy buen ejemplar, impecable. Livre en français.
Barcelona, Editorial Claret, 1981. Col·lecció Horitzons, 4. 93 p. 8è major. Rústica editorial tipogràfica. Inscripció de l'antic propietari. Un pèl gastat. Bon exemplar.
Barcelona, Editorial Claret, 1981. Col·lecció Horitzons, 4. 93 p. 8è major. Rústica editorial tipogràfica. Inscripció de l'antic propietari. Un pèl gastat. Bon exemplar.
LA SALVACIÓ CRISTIANA, MITE I REALITAT - Barcelona 1981
VILANOVA, E. - COLL. J.M. - ROVIRA BELLOSO J. etc
Barcelona, Editorial Claret, 1981. Col·lecció Horitzons, 4. 93 p. 8è major. Rústica editorial tipogràfica. Inscripció de l'antic propietari. Un pèl gastat. Bon exemplar.
Barcelona, Editorial Nova Terra, 1970. Col·lecció Nadal, 28. 135 p. 8è. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar.
Barcelona, Editorial Nova Terra, 1970. Col·lecció Nadal, 28. 135 p. 8è. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar.
L'educació de cada dia III: L'OPOSICIÓ DELS FILLS - Barcelona 1970
KOUPERNIK - MANNONI - FERRÉ etc
Barcelona, Editorial Nova Terra, 1970. Col·lecció Nadal, 28. 135 p. 8è. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar.
Barcelona, Editorial Nova Terra, 1970. Col·lecció Nadal, 28. 166 p. 8è. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar.
Barcelona, Editorial Nova Terra, 1970. Col·lecció Nadal, 28. 166 p. 8è. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar.
L'educació de cada dia II: FEM-LOS CRÉIXER - Barcelona 1970
MANNONI, M. - SMIRNOFF - DAUPHIN, A. etc
Barcelona, Editorial Nova Terra, 1970. Col·lecció Nadal, 28. 166 p. 8è. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar.
Barcelona, Editorial Nova Terra, 1970. Col·lecció Nadal, 27. 117 p. 8è. Rústica editorial amb solapes. Desgast lleu. Bon exemplar.
Barcelona, Editorial Nova Terra, 1970. Col·lecció Nadal, 27. 117 p. 8è. Rústica editorial amb solapes. Desgast lleu. Bon exemplar.
L'educació de cada dia I: L'OFICI DELS PARES - Barcelona 1970
DAVID, M. - DREYFUS, M. - ISAMBERT, A. etc
Barcelona, Editorial Nova Terra, 1970. Col·lecció Nadal, 27. 117 p. 8è. Rústica editorial amb solapes. Desgast lleu. Bon exemplar.
Bologna, EDB, 1987. Le ragioni dei cattolici nel dibattito politico italiano330 p. 8º. Rústica editorial tipográfica. Muy buen ejemplar. Libro en italiano.
Bologna, EDB, 1987. Le ragioni dei cattolici nel dibattito politico italiano330 p. 8º. Rústica editorial tipográfica. Muy buen ejemplar. Libro en italiano.
NEL MONDO DA CREDENTI Nº15 - Bologna 1987
VVAA
Bologna, EDB, 1987. Le ragioni dei cattolici nel dibattito politico italiano330 p. 8º. Rústica editorial tipográfica. Muy buen ejemplar. Libro en italiano.
Salamanca, Ediciones Sígueme, 1966. Colección Hinneni, 46. 415 p. 8º. Rústica editorial tipográfica con solapas. Muy buen ejemplar.
Salamanca, Ediciones Sígueme, 1966. Colección Hinneni, 46. 415 p. 8º. Rústica editorial tipográfica con solapas. Muy buen ejemplar.
LA PALABRA DE DIOS - Salamanca 1966
EVELY, L.
Salamanca, Ediciones Sígueme, 1966. Colección Hinneni, 46. 415 p. 8º. Rústica editorial tipográfica con solapas. Muy buen ejemplar.
Salamanca, Ediciones Sígueme, 1967. Colección Hinneni, 74. 190 p. 8º. Rústica editorial tipográfica con solapas. Desgaste leve. Buen ejemplar.
Salamanca, Ediciones Sígueme, 1967. Colección Hinneni, 74. 190 p. 8º. Rústica editorial tipográfica con solapas. Desgaste leve. Buen ejemplar.
EDUCAR EDUCANDOSE - Salamanca 1965
EVELY, L.
Salamanca, Ediciones Sígueme, 1967. Colección Hinneni, 74. 190 p. 8º. Rústica editorial tipográfica con solapas. Desgaste leve. Buen ejemplar.
Salamanca, Ediciones Sígueme, 1965. Colección Hinneni, 34. 231 p. 8º. Rústica editorial tipográfica con solapas. Desgaste leve. Buen ejemplar.
Salamanca, Ediciones Sígueme, 1965. Colección Hinneni, 34. 231 p. 8º. Rústica editorial tipográfica con solapas. Desgaste leve. Buen ejemplar.
UNA RELIGION PARA NUESTRO TIEMPO - Salamanca 1965
EVELY, L.
Salamanca, Ediciones Sígueme, 1965. Colección Hinneni, 34. 231 p. 8º. Rústica editorial tipográfica con solapas. Desgaste leve. Buen ejemplar.
Barcelona, Editorial Claret, 2004. Col·lecció Gresol, 8. 95 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Editorial Claret, 2004. Col·lecció Gresol, 8. 95 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
TU ETS UNA BENEDICCIÓ - Barcelona 2004
GRÜN, Anselm
Barcelona, Editorial Claret, 2004. Col·lecció Gresol, 8. 95 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Editorial Estela, 2012. Col·lecció Celebrar, 84. 100 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Editorial Estela, 2012. Col·lecció Celebrar, 84. 100 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable.
LES PREGÀRIES EUCARÍSTIQUES - Barcelona 2012
(Centre de pastoral litúrgica)
Barcelona, Editorial Estela, 2012. Col·lecció Celebrar, 84. 100 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Editorial Estela, 1962. Biblioteca Teològica del Seglar. 173 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Ex-libris. Un pèl gastat. Bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Editorial Estela, 1962. Biblioteca Teològica del Seglar. 173 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Ex-libris. Un pèl gastat. Bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
DÉU NO HA MORT - Barcelona 1962
BORNE, Etienne
Barcelona, Editorial Estela, 1962. Biblioteca Teològica del Seglar. 173 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Ex-libris. Un pèl gastat. Bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
REY, Bernard
VILANOVA, E. - COLL. J.M. - ROVIRA BELLOSO J. etc
KOUPERNIK - MANNONI - FERRÉ etc
MANNONI, M. - SMIRNOFF - DAUPHIN, A. etc
DAVID, M. - DREYFUS, M. - ISAMBERT, A. etc