Barcelona, Caixa d'Estalvis de Catalunya, 1989. Col. Catalunya Comarcal. Amb gràfics i taules. 447 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu a la coberta....
Barcelona, Caixa d'Estalvis de Catalunya, 1989. Col. Catalunya Comarcal. Amb gràfics i taules. 447 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu a la coberta....
EL MARESME. Diversificació econòmica i aprofitament intensiu del territori - Barcelona 1989
Barcelona, Caixa d'Estalvis de Catalunya, 1989. Col. Catalunya Comarcal. Amb gràfics i taules. 447 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu a la coberta....
Barcelona, Editorial Tip. Cat. Casals, 1970. 2ª edición aumentada. Fotografías a color y en b/n. 131 p. 8º menor. Rústica editorial ilustrada. Algunas manchas de óxido. Desgaste...
Barcelona, Editorial Tip. Cat. Casals, 1970. 2ª edición aumentada. Fotografías a color y en b/n. 131 p. 8º menor. Rústica editorial ilustrada. Algunas manchas de óxido. Desgaste...
SANT MIQUEL DEL FAY. Mil años de Historia - Barcelona 1970 - Ilustrado
PLADEVALL, A.
Barcelona, Editorial Tip. Cat. Casals, 1970. 2ª edición aumentada. Fotografías a color y en b/n. 131 p. 8º menor. Rústica editorial ilustrada. Algunas manchas de óxido. Desgaste...
Madrid, Alianza Editorial, 1970. Con dibujos en b/n de Mingote. 305 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Desgaste en las puntas. Interior en perfecto estado. Buen...
Madrid, Alianza Editorial, 1970. Con dibujos en b/n de Mingote. 305 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Desgaste en las puntas. Interior en perfecto estado. Buen...
EL ESPAÑOL Y LOS SIETE PECADOS CAPITALES - Madrid 1970 - Ilustrado
DÍAZ-PLAJA, Fernando
Madrid, Alianza Editorial, 1970. Con dibujos en b/n de Mingote. 305 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Desgaste en las puntas. Interior en perfecto estado. Buen...
Barcelona, Editorial Planeta, 1955. Col. Razón y Fe. 231 p. 8º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada algo rozada. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Editorial Planeta, 1955. Col. Razón y Fe. 231 p. 8º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada algo rozada. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
EL CAMINO DE LA FELICIDAD - Barcelona 1955 - 1ª edición en español
SHEEN, Fulton J.
Barcelona, Editorial Planeta, 1955. Col. Razón y Fe. 231 p. 8º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada algo rozada. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, La Llar del Llibre, 1992. Col. Punt de Vista, 24. Pròleg de Ramon Folch i Camarasa. 148 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Segell de cautxú. Molt bon exemplar. 1a...
Barcelona, La Llar del Llibre, 1992. Col. Punt de Vista, 24. Pròleg de Ramon Folch i Camarasa. 148 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Segell de cautxú. Molt bon exemplar. 1a...
NOMÉS UN GRANET DE SORRA - Barcelona 1992
MUNNÉ I TOMÀS, Antoni
Barcelona, La Llar del Llibre, 1992. Col. Punt de Vista, 24. Pròleg de Ramon Folch i Camarasa. 148 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Segell de cautxú. Molt bon exemplar. 1a...
Le Mans, Imprimerie Commerciale, 1964. 141 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Desgaste en la cubierta. Interior en perfecto estado. Buen ejemplar. Libro en francés. Livre en...
Le Mans, Imprimerie Commerciale, 1964. 141 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Desgaste en la cubierta. Interior en perfecto estado. Buen ejemplar. Libro en francés. Livre en...
FRANCISQUE GAY. Témoignages - Le Mans 1964
Gay, Francisque
Le Mans, Imprimerie Commerciale, 1964. 141 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Desgaste en la cubierta. Interior en perfecto estado. Buen ejemplar. Libro en francés. Livre en...
Barcelona, Notícies Cristianes, 2000. "Una reflexió des del Concuili Tarraconense del 1995. 128 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Segell de cautxú. Molt bon exemplar.
Barcelona, Notícies Cristianes, 2000. "Una reflexió des del Concuili Tarraconense del 1995. 128 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Segell de cautxú. Molt bon exemplar.
PREVERES PER AL TERCER MIL·LENNI - Barcelona 2000
PUIG I TÀRRECH, Armand
Barcelona, Notícies Cristianes, 2000. "Una reflexió des del Concuili Tarraconense del 1995. 128 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Segell de cautxú. Molt bon exemplar.
Bruselas, Editions PAF, 1968. Col. Poesie, 9. Ejemplar nº 29 de una tirada de 200 ejemplares. 13 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Desgaste en la cubierta. Interior en...
Bruselas, Editions PAF, 1968. Col. Poesie, 9. Ejemplar nº 29 de una tirada de 200 ejemplares. 13 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Desgaste en la cubierta. Interior en...
JEANNINE - Bruselas 1968 - 1ª edición - Edición numerada
VAN HECKE, François
Bruselas, Editions PAF, 1968. Col. Poesie, 9. Ejemplar nº 29 de una tirada de 200 ejemplares. 13 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Desgaste en la cubierta. Interior en...
Madrid, PPC, 2004. Colección Sauce, 29. 190 p. 8º mayor. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar.
Madrid, PPC, 2004. Colección Sauce, 29. 190 p. 8º mayor. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar.
ORAR DESDE BUENAFUENTE DEL SISTAL - Madrid 2004
MORENO DE BUENAFUENTE, Ángel
Madrid, PPC, 2004. Colección Sauce, 29. 190 p. 8º mayor. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar.
Pontevedra, Santuario de Santa Maria da Franqueira, 2007. Fotografías a color. s/p. 8º menor. Rústica editorial ilustrada. Papel satinado. Muy buen ejemplar. Libro en gallego.
Pontevedra, Santuario de Santa Maria da Franqueira, 2007. Fotografías a color. s/p. 8º menor. Rústica editorial ilustrada. Papel satinado. Muy buen ejemplar. Libro en gallego.
DEVOCIONARIO DO SANTUARIO NOSA SEÑORA DA FRANQUEIRA - Pontevedra 2007 - Ilustrado
Pontevedra, Santuario de Santa Maria da Franqueira, 2007. Fotografías a color. s/p. 8º menor. Rústica editorial ilustrada. Papel satinado. Muy buen ejemplar. Libro en gallego.
Barcelona, Editorial Regina, 1975. Col·lecció Lletra i Esperit. 387 p. 8è menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Editorial Regina, 1975. Col·lecció Lletra i Esperit. 387 p. 8è menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
LECCIONARI DE LA MISSA COMENTAT. Any B i festiu - Barcelona 1975
Barcelona, Editorial Regina, 1975. Col·lecció Lletra i Esperit. 387 p. 8è menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
s/l, s/e, s/d. 8è menor. Rústica. Llibret escrit a màquina en paper de color. Desgast que no dificulta la lectura. Bon exemplar.
s/l, s/e, s/d. 8è menor. Rústica. Llibret escrit a màquina en paper de color. Desgast que no dificulta la lectura. Bon exemplar.
ELS MISTERIS DEL ROSARI - s/l s/d
s/l, s/e, s/d. 8è menor. Rústica. Llibret escrit a màquina en paper de color. Desgast que no dificulta la lectura. Bon exemplar.
PLADEVALL, A.
DÍAZ-PLAJA, Fernando
SHEEN, Fulton J.
MUNNÉ I TOMÀS, Antoni
Gay, Francisque
PUIG I TÀRRECH, Armand
VAN HECKE, François
MORENO DE BUENAFUENTE, Ángel