Barcelona, Edit. El món, 1981. Dir Lluís Bassets. Nombroses il·lustracions en b/n. 47p. Gran foli plegat. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Primer número...
Barcelona, Edit. El món, 1981. Dir Lluís Bassets. Nombroses il·lustracions en b/n. 47p. Gran foli plegat. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Primer número...
EL MÓN. Any 1. N.1 - Barcelona 1981- Molt il·lustrat
(Joan Fuster, Joan de Sagarra, Permanyer, etc.)
Barcelona, Edit. El món, 1981. Dir Lluís Bassets. Nombroses il·lustracions en b/n. 47p. Gran foli plegat. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Primer número...
Barcelona, Edit. El Periódico, 1999. Nombroses il·lustracions en b/n. 50p. Gran foli plegat. Rústica editorial il·lustrada. Vores amb algun tall. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. El Periódico, 1999. Nombroses il·lustracions en b/n. 50p. Gran foli plegat. Rústica editorial il·lustrada. Vores amb algun tall. Bon exemplar.
EL PERIÓDICO DEL SEGLE XX. EL NOSTRE SEGLE - Barcelona 30 desembre 1999 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. El Periódico, 1999. Nombroses il·lustracions en b/n. 50p. Gran foli plegat. Rústica editorial il·lustrada. Vores amb algun tall. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. La Humanitat, 1979. Nombroses il·lustracions en b/n. 8p. Gran foli plegat. Rústica editorial il·lustrada, un pèl gastatl. Bon exemplar. Primer número de la...
Barcelona, Edit. La Humanitat, 1979. Nombroses il·lustracions en b/n. 8p. Gran foli plegat. Rústica editorial il·lustrada, un pèl gastatl. Bon exemplar. Primer número de la...
LA HUMANITAT. Vol III. 3º época. Nº1 - Barcelona 1979
Barcelona, Edit. La Humanitat, 1979. Nombroses il·lustracions en b/n. 8p. Gran foli plegat. Rústica editorial il·lustrada, un pèl gastatl. Bon exemplar. Primer número de la...
Barcelona, Edit. Teide, 1978. 166p. 8º. Rústica editorial il·lustrada, amb vores un pèl gastades. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Teide, 1978. 166p. 8º. Rústica editorial il·lustrada, amb vores un pèl gastades. Bon exemplar.
HISTÒRIA CONTEMPORÀNIA DE CATALUNYA - Barcelona 1978
COMES, P.
Barcelona, Edit. Teide, 1978. 166p. 8º. Rústica editorial il·lustrada, amb vores un pèl gastades. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 2008. 97p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Llibre en català, espanyol i francès. Molt bon exemplar. Enzo Travaerso éÉs un dels més importants...
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 2008. 97p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Llibre en català, espanyol i francès. Molt bon exemplar. Enzo Travaerso éÉs un dels més importants...
DE LA MEMÒRIA I EL SEU ÚS CRÍTIC. DE LA MEMORIA Y SU USO CRÍTICO. DE LA MEMOIRE ET DE SON USAGE CRITIQUE - Barcelona 2008
TRAVERSO, Enzo
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 2008. 97p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Llibre en català, espanyol i francès. Molt bon exemplar. Enzo Travaerso éÉs un dels més importants...
Barcelona, Edit. Bosch, 1977. 105p. 8è major. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Bosch, 1977. 105p. 8è major. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
TESTAMENTS HOLÒGRAFS, CODICILS I MEMÒRIES TESTAMENTÀRIES - Barcelona 1977
JARDÍ, Enric
Barcelona, Edit. Bosch, 1977. 105p. 8è major. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Ayuntamiento Barcelona, 1971. 13p. 8º. Rústica editorial, algo rozado. Interior en buen estado. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Ayuntamiento Barcelona, 1971. 13p. 8º. Rústica editorial, algo rozado. Interior en buen estado. Buen ejemplar.
ESTATUTO. Patronato Municipal de la Vivienda de Barcelona - Barcelona 1971
Barcelona, Edit. Ayuntamiento Barcelona, 1971. 13p. 8º. Rústica editorial, algo rozado. Interior en buen estado. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Llib. Bosch, 1948. 133p. 8º. Rústica editorial, algo rozado. Interior en buen estado. Buen ejemplar. Estudio de la novísima legislación que los regula....
Barcelona, Edit. Llib. Bosch, 1948. 133p. 8º. Rústica editorial, algo rozado. Interior en buen estado. Buen ejemplar. Estudio de la novísima legislación que los regula....
LOS SOLARES - Barcelona 1948
VALLÉS-PUJALS, Luis Mº
Barcelona, Edit. Llib. Bosch, 1948. 133p. 8º. Rústica editorial, algo rozado. Interior en buen estado. Buen ejemplar. Estudio de la novísima legislación que los regula....
Barcelona, Edit. J. Gili, 1930. Ilustraciones en b/n 440p. 8º mayor. Holandesa editorial, mareada. Interior en buen esatdo. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. J. Gili, 1930. Ilustraciones en b/n 440p. 8º mayor. Holandesa editorial, mareada. Interior en buen esatdo. Buen ejemplar.
HISTORIA DE ESPAÑA. Edad Contemporánea 1808-1923. Vol. II - Barcelona 1930 - Ilustrado
ZABALA, Pio
Barcelona, Edit. J. Gili, 1930. Ilustraciones en b/n 440p. 8º mayor. Holandesa editorial, mareada. Interior en buen esatdo. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Oikos, 1995. 75p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Oikos, 1995. 75p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
100 ANYS DESPRÉS. Centenari de la mort de Josep-Narcís Roca i Ferreras - Barcelona 1995
ALBÓ, Imma - AYMERICH, sílvia
Barcelona, Edit. Oikos, 1995. 75p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. El Punt, 2003. Il·lustracions en color i b/n. 145p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. El Punt, 2003. Il·lustracions en color i b/n. 145p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
EL PUNT. El Punt arriba a Barcelona - Barcelona 2003 - Il·lustrat
Barcelona, Edit. El Punt, 2003. Il·lustracions en color i b/n. 145p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. La República, 2018. Il·lustracions en color i b/n. 63p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. La República, 2018. Il·lustracions en color i b/n. 63p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
LA REPÚBLICA. Any 1. Nº 0 - Barcelona 2018 - Il·lustrat
(Puigdemont, Carles. Cuixart, Jordi)
Barcelona, Edit. La República, 2018. Il·lustracions en color i b/n. 63p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
(Joan Fuster, Joan de Sagarra, Permanyer, etc.)
COMES, P.
TRAVERSO, Enzo
JARDÍ, Enric
VALLÉS-PUJALS, Luis Mº
ZABALA, Pio
ALBÓ, Imma - AYMERICH, sílvia
(Puigdemont, Carles. Cuixart, Jordi)