Barcelona, Edit. Aymá, 1952. Col. Albor. "Maigret en acción" 9. Traducción F. Cañameras. Cubierta de Ricard Giralt Miracle firmada como M. Tlarig191p. 8º. Rústica editorial...
Barcelona, Edit. Aymá, 1952. Col. Albor. "Maigret en acción" 9. Traducción F. Cañameras. Cubierta de Ricard Giralt Miracle firmada como M. Tlarig191p. 8º. Rústica editorial...
MAIGRET EN FLANDES - Barcelona 1952
SIMENON, Georges
Barcelona, Edit. Aymá, 1952. Col. Albor. "Maigret en acción" 9. Traducción F. Cañameras. Cubierta de Ricard Giralt Miracle firmada como M. Tlarig191p. 8º. Rústica editorial...
Barcelona, Edit. Aymá, 1952. Col. Albor. "Maigret en acción" 33. Traducción F. Cañameras. Cubierta de Ricard Giralt Miracle firmada como M. Tlarig220p. 8º. Rústica editorial...
Barcelona, Edit. Aymá, 1952. Col. Albor. "Maigret en acción" 33. Traducción F. Cañameras. Cubierta de Ricard Giralt Miracle firmada como M. Tlarig220p. 8º. Rústica editorial...
COMISARIO MAIGRET MEMORIAS - Barcelona 1952 - 1ª edición en español
SIMENON, Georges
Barcelona, Edit. Aymá, 1952. Col. Albor. "Maigret en acción" 33. Traducción F. Cañameras. Cubierta de Ricard Giralt Miracle firmada como M. Tlarig220p. 8º. Rústica editorial...
Barcelona, Edit. Albor, s/f. Col. Albor. "Maigret en acción" 39. Traducció F. Cañameras. Cubierta de Fariñas. 224p. 8º. Cartoné editoria con sobrecubierta algo rozada y con leve...
Barcelona, Edit. Albor, s/f. Col. Albor. "Maigret en acción" 39. Traducció F. Cañameras. Cubierta de Fariñas. 224p. 8º. Cartoné editoria con sobrecubierta algo rozada y con leve...
MAIGRET Y LOS GANGSTERS - Barcelona c. 1954 - 1ª edición en español
SIMENON, Georges
Barcelona, Edit. Albor, s/f. Col. Albor. "Maigret en acción" 39. Traducció F. Cañameras. Cubierta de Fariñas. 224p. 8º. Cartoné editoria con sobrecubierta algo rozada y con leve...
Barcelona, Edicions 62, 2002. Col. El Balancí.135p. 4t. Rústica editorial il·lustrada i amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions 62, 2002. Col. El Balancí.135p. 4t. Rústica editorial il·lustrada i amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
LA CLAU - Barcelona 2002 - 1ª edició en català
TANIZAKI, Junichiro
Barcelona, Edicions 62, 2002. Col. El Balancí.135p. 4t. Rústica editorial il·lustrada i amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Empuries, 1986. Col. L'Odissea. 13. Il·lustracions J. Clapers. Traducció. F. Toutain. 71p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició...
Barcelona, Edit. Empuries, 1986. Col. L'Odissea. 13. Il·lustracions J. Clapers. Traducció. F. Toutain. 71p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició...
EL GÒLEM - Barcelona 1986 - Il·lustrat - 1ª edició
BASHEVIS, Isaac
Barcelona, Edit. Empuries, 1986. Col. L'Odissea. 13. Il·lustracions J. Clapers. Traducció. F. Toutain. 71p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició...
Barcelona, Edit. Empuries, 1991. Col. L'Odissea. 74. 140p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Empuries, 1991. Col. L'Odissea. 74. 140p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
EL NOM ESCRIT A L'AIGUA - Barcelona 1991 - 1ª edició
QUINTO, Manuel
Barcelona, Edit. Empuries, 1991. Col. L'Odissea. 74. 140p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
arcelona, Edit. Empuries, 1990. Col. L'Odissea. 57. 95p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
arcelona, Edit. Empuries, 1990. Col. L'Odissea. 57. 95p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
LA METAMORFOSI D'EN VICENTET- Barcelona 1990 - 1ª edició
BATALLÉ, Victor
arcelona, Edit. Empuries, 1990. Col. L'Odissea. 57. 95p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Empuries, 1986. Col. L'Odissea. 25. 203p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Empuries, 1986. Col. L'Odissea. 25. 203p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
JO SÓC EL FORMATGE - Barcelona 1986 - 1ª edició en català
CORMIER, Robert
Barcelona, Edit. Empuries, 1986. Col. L'Odissea. 25. 203p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Empuries, 1987. Col. L'Odissea. 23. 261p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Empuries, 1987. Col. L'Odissea. 23. 261p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
L'ENNÈADE - Barcelona 1987 - 1ª edició en català
MARK, Jan
Barcelona, Edit. Empuries, 1987. Col. L'Odissea. 23. 261p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Empuries, 1990. Col. L'Odissea. 48. 90p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Empuries, 1990. Col. L'Odissea. 48. 90p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
LA GUERRA DELS BOMBONS - Barcelona 1990 - 1ª edició en català
CORMIER, Robert
Barcelona, Edit. Empuries, 1990. Col. L'Odissea. 48. 90p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Vic, Edit. Eumo, 1989. 202p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Vic, Edit. Eumo, 1989. 202p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
ELS MUTILATS - Vic 1989
UNGAR, Hermann
Vic, Edit. Eumo, 1989. 202p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Emecé, 1999. 246p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Edit. Emecé, 1999. 246p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
ALBOROTO EN EL GUAYABAL - Barcelona 1999 - 1ª edición en español
DESAI, Kiran
Barcelona, Edit. Emecé, 1999. 246p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
SIMENON, Georges
SIMENON, Georges
SIMENON, Georges
TANIZAKI, Junichiro
BASHEVIS, Isaac
QUINTO, Manuel
BATALLÉ, Victor
CORMIER, Robert
MARK, Jan
CORMIER, Robert
UNGAR, Hermann
DESAI, Kiran