Barcelona, Edit Quaderns crema, 2012. Presentació Prpimo Levi. Traducció Anna Casassas. 191p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit Quaderns crema, 2012. Presentació Prpimo Levi. Traducció Anna Casassas. 191p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
EL FUM DE BIRKENAU - Barcelona 2012 - 1ª edició en català
MILLU, Liliana
Barcelona, Edit Quaderns crema, 2012. Presentació Prpimo Levi. Traducció Anna Casassas. 191p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Girona, Edit. Univ. Girona, 2003. 37p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Text en català i italià. Molt bon exemplar.
Girona, Edit. Univ. Girona, 2003. 37p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Text en català i italià. Molt bon exemplar.
TRANSFORMACIONS DE LA POESIA AL SEGLE XX - Girona 2003
LUZI, Mario
Girona, Edit. Univ. Girona, 2003. 37p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Text en català i italià. Molt bon exemplar.
Barcelona, Lumen, 1999. Col. Palabra en el tiempo, 142. Biblioteca Umberto Eco. 289 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Lumen, 1999. Col. Palabra en el tiempo, 142. Biblioteca Umberto Eco. 289 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar.
LA ESTRATEGIA DE LA ILUSIÓN - Barcelona 1999
ECO, Umberto
Barcelona, Lumen, 1999. Col. Palabra en el tiempo, 142. Biblioteca Umberto Eco. 289 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Lumen, 1999. Col. Palabra en el tiempo, 39. Biblioteca Umberto Eco. 367 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Desgaste muy leve. Muy buen ejemplar....
Barcelona, Lumen, 1999. Col. Palabra en el tiempo, 39. Biblioteca Umberto Eco. 367 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Desgaste muy leve. Muy buen ejemplar....
APOCALÍPTICOS E INTEGRADOS - Barcelona 1999
ECO, Umberto
Barcelona, Lumen, 1999. Col. Palabra en el tiempo, 39. Biblioteca Umberto Eco. 367 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Desgaste muy leve. Muy buen ejemplar....
Barcelona, Edicions 62, 1967. Col. El Balancí, 37. Sobrecoberta de Jordi Fornas. Traducció de Francesc Parcerisas. 180p. 8è. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Un...
Barcelona, Edicions 62, 1967. Col. El Balancí, 37. Sobrecoberta de Jordi Fornas. Traducció de Francesc Parcerisas. 180p. 8è. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Un...
EL COMPANY - Barcelona 1967 - 1a edició en català
PAVESE, Cesare
Barcelona, Edicions 62, 1967. Col. El Balancí, 37. Sobrecoberta de Jordi Fornas. Traducció de Francesc Parcerisas. 180p. 8è. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Un...
Barcelona, Arcàdia, 2006. Epíleg de Josep Ramoneda. 50 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Arcàdia, 2006. Epíleg de Josep Ramoneda. 50 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
LES FRONTERES DEL DIÀLEG - Barcelona 2006
MAGRIS, Claudio
Barcelona, Arcàdia, 2006. Epíleg de Josep Ramoneda. 50 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Sirmio - Quaderns Crema, 1994. Col. La caja negra, 14. Traducción de Carmen Marchante. 187 p. 8º. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª...
Barcelona, Sirmio - Quaderns Crema, 1994. Col. La caja negra, 14. Traducción de Carmen Marchante. 187 p. 8º. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª...
DON JUAN EN SICILIA - Barcelona 1994 - 1ª edición en la editorial
BRANCATI, Vitaliano
Barcelona, Sirmio - Quaderns Crema, 1994. Col. La caja negra, 14. Traducción de Carmen Marchante. 187 p. 8º. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª...
Barcelona, Sirmio, 1991. Col. La caja negra, 3. Traducción de Carmen Marchante. 190 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Desgaste leve. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st...
Barcelona, Sirmio, 1991. Col. La caja negra, 3. Traducción de Carmen Marchante. 190 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Desgaste leve. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st...
FOSCA- Barcelona 1991 - 1ª edición
TARCHETTI, Iginio Ugo
Barcelona, Sirmio, 1991. Col. La caja negra, 3. Traducción de Carmen Marchante. 190 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Desgaste leve. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st...
Barcelona, Barcanova, 1990. Presentació de Jordi Llovet. Els llibres de l'Institut d'Humanitats, 2. 31 p. 8è. Rústica editorial amb solapes. Firma de l'antic propietari. Desgast...
Barcelona, Barcanova, 1990. Presentació de Jordi Llovet. Els llibres de l'Institut d'Humanitats, 2. 31 p. 8è. Rústica editorial amb solapes. Firma de l'antic propietari. Desgast...
LES ALEGRIES DEL DESCLASSAT - Barcelona 1990
MAGRIS, Claudio
Barcelona, Barcanova, 1990. Presentació de Jordi Llovet. Els llibres de l'Institut d'Humanitats, 2. 31 p. 8è. Rústica editorial amb solapes. Firma de l'antic propietari. Desgast...
Barcelona, Quaderns Crema, 2000. Traducció i comentaris de Josep Maria de Sagarra. Edició bilingüe. 1185 p. 8è. Cartoné editorial il·lustrat. Paper de Bíblia. Molt bon exemplar,...
Barcelona, Quaderns Crema, 2000. Traducció i comentaris de Josep Maria de Sagarra. Edició bilingüe. 1185 p. 8è. Cartoné editorial il·lustrat. Paper de Bíblia. Molt bon exemplar,...
LA DIVINA COMÈDIA - Barcelona 2000 - Edició bilingüe - 1a edició
DANTE ALIGHIERI - Sagarra, J. M (trad.)
Barcelona, Quaderns Crema, 2000. Traducció i comentaris de Josep Maria de Sagarra. Edició bilingüe. 1185 p. 8è. Cartoné editorial il·lustrat. Paper de Bíblia. Molt bon exemplar,...
Barcelona, Acantilado, 2010. Col. El Acantilado, 198. Traducción de Jesús Pardo. 403 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, Acantilado, 2010. Col. El Acantilado, 198. Traducción de Jesús Pardo. 403 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
NUEVA ENCICLOPEDIA - Barcelona 2010
SAVINIO, Alberto
Barcelona, Acantilado, 2010. Col. El Acantilado, 198. Traducción de Jesús Pardo. 403 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
San Lorenzo de El Escorial, De Langre, 2007. Col. Bilingües de Base, 15. Edición bilingüe italiano-español.. 160 p. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
San Lorenzo de El Escorial, De Langre, 2007. Col. Bilingües de Base, 15. Edición bilingüe italiano-español.. 160 p. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
L'UMURISMO / EL HUMORISMO - San Lorenzo de El Escorial 2007 - Edición bilingüe
PIRANDELLO, Luigi
San Lorenzo de El Escorial, De Langre, 2007. Col. Bilingües de Base, 15. Edición bilingüe italiano-español.. 160 p. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
PAVESE, Cesare
MAGRIS, Claudio
BRANCATI, Vitaliano
TARCHETTI, Iginio Ugo
MAGRIS, Claudio
DANTE ALIGHIERI - Sagarra, J. M (trad.)
SAVINIO, Alberto
PIRANDELLO, Luigi