Barcelona, Oriflama Edic., 1973. Nombroses il·lustracions. 62p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Oriflama Edic., 1973. Nombroses il·lustracions. 62p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
ORIFLAMA. REVISTA DE LA JOVENTUT nº 135. Enviats especials a Indoxina... - Barcelona 1973 - Molt il·lustrat
Barcelona, Oriflama Edic., 1973. Nombroses il·lustracions. 62p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Oriflama Edic., 1976. Nombroses il·lustracions 62p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. La dona política a Catalunya. La marxa de la llibertat....
Barcelona, Oriflama Edic., 1976. Nombroses il·lustracions 62p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. La dona política a Catalunya. La marxa de la llibertat....
ORIFLAMA. REVISTA DE LA JOVENTUT nº 163. Federalisme, sí o no - Barcelona 1976 - Molt il·lustrat
(Sisa, Ovidi Montllor)
Barcelona, Oriflama Edic., 1976. Nombroses il·lustracions 62p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. La dona política a Catalunya. La marxa de la llibertat....
Barcelona, Oriflama Edic., 1975. Nombroses il·lustracions 62p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Oriflama Edic., 1975. Nombroses il·lustracions 62p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
ORIFLAMA. REVISTA DE LA JOVENTUT nº 150 Els terrenys comunals - Barcelona 1975 - Molt il·lustrat
Barcelona, Oriflama Edic., 1975. Nombroses il·lustracions 62p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Paris. Edit. Chevalier, S.A. Numerosas ilustraciones en color y b/n. S.N. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Paris. Edit. Chevalier, S.A. Numerosas ilustraciones en color y b/n. S.N. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
LES MONSTRES SACREÉS - Paris S.A - Programa de la obra
COCTEAU, Jean
Paris. Edit. Chevalier, S.A. Numerosas ilustraciones en color y b/n. S.N. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Inst. Teatre, 1986. Il·lustracions en b/n. s/p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Parcialment esgrogueït. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Inst. Teatre, 1986. Il·lustracions en b/n. s/p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Parcialment esgrogueït. Bon exemplar.
HOMENATGE A LUIGI PIRANDELLO EN EL L ANIVERSARI DE LA SEVA MORT - Barcelona 1986 - Catàleg de l'obra
PIRANDELLO, Luigi
Barcelona, Edit. Inst. Teatre, 1986. Il·lustracions en b/n. s/p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Parcialment esgrogueït. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Curial, 1974. 125 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Curial, 1974. 125 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
ELS MARGES 50 - Barcelona 1974
Barcelona, Edit. Curial, 1974. 125 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
New York, Granta, 1996. Ilustraciones en el texto. 254 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Contains work by John Banville, Tim Binding, Hilary Mantel, Fintan...
New York, Granta, 1996. Ilustraciones en el texto. 254 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Contains work by John Banville, Tim Binding, Hilary Mantel, Fintan...
GRANTA 56. WHAT HAPPENDED TO US? Britain's Valedictory Realism - New York 1996 - Ilustrado
New York, Granta, 1996. Ilustraciones en el texto. 254 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Contains work by John Banville, Tim Binding, Hilary Mantel, Fintan...
Girona, Ajuntament de Girona, 1985. Moltes il·lustracions en el text. Gran 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Girona, Ajuntament de Girona, 1985. Moltes il·lustracions en el text. Gran 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
GIRONA. Fires de Sant Narcís 1985. 125 anys del Teatre Municipal de Girona - Girona 1985
Girona, Ajuntament de Girona, 1985. Moltes il·lustracions en el text. Gran 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Sabadell. Edit. Academia de Belles Arts de Sabadell, 2005. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 160 p. 8è. Tela editorial. Edició bil·lingüe. Molt bon exemplar.
Sabadell. Edit. Academia de Belles Arts de Sabadell, 2005. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 160 p. 8è. Tela editorial. Edició bil·lingüe. Molt bon exemplar.
TAULÉ - FILIACIONS - Sabadell 2005 - Edició bilingüe
Taulé - SALA-SANHUANA, Joaquim
Sabadell. Edit. Academia de Belles Arts de Sabadell, 2005. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 160 p. 8è. Tela editorial. Edició bil·lingüe. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Unidas, 1974. 176 p. Gran 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Unidas, 1974. 176 p. Gran 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
LA EXTRAORDINARIA AVENTURA - Barcelona 1974
BUIGAS, Carlos
Barcelona, Edit. Unidas, 1974. 176 p. Gran 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Madrid, La Novela Semanal, 1922. Ilustraciones de Federico Ribas. 60 p. 1 h. 8º menor. Rústica editorial ilustrado algo fatigada.
Madrid, La Novela Semanal, 1922. Ilustraciones de Federico Ribas. 60 p. 1 h. 8º menor. Rústica editorial ilustrado algo fatigada.
LA PAZ DEL CAMINO - La Novela Semanal 1922 - Ilustrado
EL CABALLERO AUDAZ
Madrid, La Novela Semanal, 1922. Ilustraciones de Federico Ribas. 60 p. 1 h. 8º menor. Rústica editorial ilustrado algo fatigada.
Madrid, La Novela del Sábado 12, 1953. 64 p. 2 h. Pequeño 8º. Rústica editorial algo deslucida. Buen ejemplar.
Madrid, La Novela del Sábado 12, 1953. 64 p. 2 h. Pequeño 8º. Rústica editorial algo deslucida. Buen ejemplar.
NÓMADA. Número homenaje a Gabriel Miró - Madrid 1953
MIRO, Gabriel
Madrid, La Novela del Sábado 12, 1953. 64 p. 2 h. Pequeño 8º. Rústica editorial algo deslucida. Buen ejemplar.
(Sisa, Ovidi Montllor)
COCTEAU, Jean
PIRANDELLO, Luigi
Taulé - SALA-SANHUANA, Joaquim
BUIGAS, Carlos
EL CABALLERO AUDAZ
MIRO, Gabriel