New York, Phaidon, 1999. Edición de David Capmany. Muchas fotografías a color y en b/n f-t. 215 p. Gran folio. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable.
New York, Phaidon, 1999. Edición de David Capmany. Muchas fotografías a color y en b/n f-t. 215 p. Gran folio. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable.
ARTE Y FOTOGRAFÍA - New York 1999 - Muy ilustrado
New York, Phaidon, 1999. Edición de David Capmany. Muchas fotografías a color y en b/n f-t. 215 p. Gran folio. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, Institut de Cultura de Barcelona, 1997. Moltes fotografies en b/n de Colita. 220 p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon...
Barcelona, Institut de Cultura de Barcelona, 1997. Moltes fotografies en b/n de Colita. 220 p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon...
FLAMENCS - Barcelona 1997 - Il·lustrat
(Colita - Cañizares - Duquende - Poveda, Miguel)
Barcelona, Institut de Cultura de Barcelona, 1997. Moltes fotografies en b/n de Colita. 220 p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon...
Barcelona, Actar, 2004. Muchas fotografías a color f-t. s/p. 8º. Cubierta de guaflex con cámara digital auténtica. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, Actar, 2004. Muchas fotografías a color f-t. s/p. 8º. Cubierta de guaflex con cámara digital auténtica. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable.
ON BARCELONA - Barcelona 2004 - Muy ilustrado
Barcelona, Actar, 2004. Muchas fotografías a color f-t. s/p. 8º. Cubierta de guaflex con cámara digital auténtica. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, Fundació MAPFRE, 2025. Col. Arxius Fotogràfics. Moltes fotografies en b/n f-t. 200 p. 8è major. Cartoné editorial il·lustrat. Desgast lleu. Bon exemplar.
Barcelona, Fundació MAPFRE, 2025. Col. Arxius Fotogràfics. Moltes fotografies en b/n f-t. 200 p. 8è major. Cartoné editorial il·lustrat. Desgast lleu. Bon exemplar.
JOAN ANDREU PUIG FARRAN. La dècada convulsa (1929-1939) - Barcelona 2025 - Molt il·lustrat
Puig Farran, Joan Andreu
Barcelona, Fundació MAPFRE, 2025. Col. Arxius Fotogràfics. Moltes fotografies en b/n f-t. 200 p. 8è major. Cartoné editorial il·lustrat. Desgast lleu. Bon exemplar.
Barcelona, Institució Milà i Fontanals - Alta Fulla, 1994. 8 postals en sèpia reproduint els originals antics, totes de tema etnològic. 8è menor. En estoig il·lustrat. Molt bon...
Barcelona, Institució Milà i Fontanals - Alta Fulla, 1994. 8 postals en sèpia reproduint els originals antics, totes de tema etnològic. 8è menor. En estoig il·lustrat. Molt bon...
IMATGES EN EL TEMPS. Arxiu d'etnografia i folklore de Catalunya - Barcelona 1994 - 8 postals
Barcelona, Institució Milà i Fontanals - Alta Fulla, 1994. 8 postals en sèpia reproduint els originals antics, totes de tema etnològic. 8è menor. En estoig il·lustrat. Molt bon...
Hannover-Zurich, Kestner Gesells Chaft, Scalo, 2001. Muchas fotografías a color f-t. 391 p. Gran folio. Guaflex editorial con sobrecubierta ilustrada. Buen papel. Muy buen...
Hannover-Zurich, Kestner Gesells Chaft, Scalo, 2001. Muchas fotografías a color f-t. 391 p. Gran folio. Guaflex editorial con sobrecubierta ilustrada. Buen papel. Muy buen...
THE GLANCE OF INFINITY - Hannover-Zurich 2001 - Muy ilustrado
HORN, Rebecca
Hannover-Zurich, Kestner Gesells Chaft, Scalo, 2001. Muchas fotografías a color f-t. 391 p. Gran folio. Guaflex editorial con sobrecubierta ilustrada. Buen papel. Muy buen...
Barcelona, Ajuntament de Barcelona - Tipografia Emporium, 1988. Introducció de Joan Brossa. Presentació de Pasqual Maragall. 120 p. 2 f. Gran 4t. Tela editorial amb sobrecoberta...
Barcelona, Ajuntament de Barcelona - Tipografia Emporium, 1988. Introducció de Joan Brossa. Presentació de Pasqual Maragall. 120 p. 2 f. Gran 4t. Tela editorial amb sobrecoberta...
BARCELONA CIUTAT IMAGINADA - Barcelona 1988 - Fotografies
ESCLUSA, Manel ( Joan Brossa, introduc.)
Barcelona, Ajuntament de Barcelona - Tipografia Emporium, 1988. Introducció de Joan Brossa. Presentació de Pasqual Maragall. 120 p. 2 f. Gran 4t. Tela editorial amb sobrecoberta...
Barcelona, Actar, s/f. Muchas fotografías en b/n f-t. 163 p. Folio. Cartoné editorial ilustrado. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable. Paisajes Embrionarios es la...
Barcelona, Actar, s/f. Muchas fotografías en b/n f-t. 163 p. Folio. Cartoné editorial ilustrado. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable. Paisajes Embrionarios es la...
PAISAJES EMBRIONARIOS - Barcelona 2001 - Muy ilustrado
RUIZ I ALTABA. Ariel
Barcelona, Actar, s/f. Muchas fotografías en b/n f-t. 163 p. Folio. Cartoné editorial ilustrado. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable. Paisajes Embrionarios es la...
Barcelona, Edit. Fund. Llorens Artigas, s/d. Nombroses làmines en color tancades en carpeta. 8è. Text de Vicenç Altaió. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Edit. Fund. Llorens Artigas, s/d. Nombroses làmines en color tancades en carpeta. 8è. Text de Vicenç Altaió. Molt bon exemplar, impecable.
HOMENATGE A JOAN BROSSA - Barcelona s/d - Il·lustrat
Brossa
Barcelona, Edit. Fund. Llorens Artigas, s/d. Nombroses làmines en color tancades en carpeta. 8è. Text de Vicenç Altaió. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, CCCB, Diputació de Barcelona, 2002. Fotografies a color. 210 p. 4t. Rústica editorial amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable. Textos i fotografies sobre...
Barcelona, CCCB, Diputació de Barcelona, 2002. Fotografies a color. 210 p. 4t. Rústica editorial amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable. Textos i fotografies sobre...
TIRANIA TIRAN[i]A - Barcelona 2002 - Il·lustrat
(Bashkim Shehu, Artan Fuga, Piro Misha)
Barcelona, CCCB, Diputació de Barcelona, 2002. Fotografies a color. 210 p. 4t. Rústica editorial amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable. Textos i fotografies sobre...
Barcelona, Àmbit, 2001. Textos de Joan Nogué. Numerosas fotografias en b/n de Rosa Russo. 285p. 8º apaisado. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Impecable.
Barcelona, Àmbit, 2001. Textos de Joan Nogué. Numerosas fotografias en b/n de Rosa Russo. 285p. 8º apaisado. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Impecable.
ENTRE PAISAJES - Barcelona 2008 - Muy ilustrado
NOGUÉ, Joan - RUSSO, M. Rosa
Barcelona, Àmbit, 2001. Textos de Joan Nogué. Numerosas fotografias en b/n de Rosa Russo. 285p. 8º apaisado. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Impecable.
Barcelona, Fundació La Caixa, 2002. Fotografies a color f-t. Edició bilingüe català-castellà. Amb CD inclòs. 45 p. 8è major apaisat. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper....
Barcelona, Fundació La Caixa, 2002. Fotografies a color f-t. Edició bilingüe català-castellà. Amb CD inclòs. 45 p. 8è major apaisat. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper....
WELCOME UTOPIA - Barcelona 2002 - Il·lustrat - Inclou CD
BERNADÓ, Jordi
Barcelona, Fundació La Caixa, 2002. Fotografies a color f-t. Edició bilingüe català-castellà. Amb CD inclòs. 45 p. 8è major apaisat. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper....
(Colita - Cañizares - Duquende - Poveda, Miguel)
Puig Farran, Joan Andreu
HORN, Rebecca
ESCLUSA, Manel ( Joan Brossa, introduc.)
RUIZ I ALTABA. Ariel
Brossa
(Bashkim Shehu, Artan Fuga, Piro Misha)
NOGUÉ, Joan - RUSSO, M. Rosa
BERNADÓ, Jordi