Barcelona, La Virreina - Ajuntament de Barcelona, 2021. Fotografies en b/n. s/p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, La Virreina - Ajuntament de Barcelona, 2021. Fotografies en b/n. s/p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable.
PERSONA - Barcelona 2021 - Il·lustrat
OSWALDO CRUZ, Anna
Barcelona, La Virreina - Ajuntament de Barcelona, 2021. Fotografies en b/n. s/p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, La Virreina - Ajuntament de Barcelona, 2021. Fotografies en b/n. s/p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, La Virreina - Ajuntament de Barcelona, 2021. Fotografies en b/n. s/p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable.
PERSONA - Barcelona 2021 - Il·lustrat
OSWALDO CRUZ, Anna
Barcelona, La Virreina - Ajuntament de Barcelona, 2021. Fotografies en b/n. s/p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, La Virreina - Ajuntament de Barcelona, 2023. Fotografies en b/n i a color. 11p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, La Virreina - Ajuntament de Barcelona, 2023. Fotografies en b/n i a color. 11p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable.
MIRALDA I ELLE - Barcelona 2023 - Il·lustrat
MIRALDA, Antoni
Barcelona, La Virreina - Ajuntament de Barcelona, 2023. Fotografies en b/n i a color. 11p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, El País, 2008. 24 hojas en gran folio. Fotografías en b/n en buen papel. En estuche en rústica ilustrado. Desgaste leve. Buen ejemplar.
Barcelona, El País, 2008. 24 hojas en gran folio. Fotografías en b/n en buen papel. En estuche en rústica ilustrado. Desgaste leve. Buen ejemplar.
LAS PORTADAS DE EL PAÍS. Una historia viva de los últimos 30 años - Barcelona 2008 - Ilustrado
Barcelona, El País, 2008. 24 hojas en gran folio. Fotografías en b/n en buen papel. En estuche en rústica ilustrado. Desgaste leve. Buen ejemplar.
Barcelona, Kairós, 2004. Fotografías en b/n de Xavier Miserachs. 334 p. 4º menor. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar. Entrevistas con Salvador Dalí, Josep Pla, Núria...
Barcelona, Kairós, 2004. Fotografías en b/n de Xavier Miserachs. 334 p. 4º menor. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar. Entrevistas con Salvador Dalí, Josep Pla, Núria...
CONVERSACIONES EN MADRID Y EN CATALUÑA - Barcelona 2004 - Ilustrado
PÁNIKER, Salvador
Barcelona, Kairós, 2004. Fotografías en b/n de Xavier Miserachs. 334 p. 4º menor. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar. Entrevistas con Salvador Dalí, Josep Pla, Núria...
Barcelona, Barcelona Art Report, 2001. Il·lustracions en color i b/n. 64p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Barcelona Art Report, 2001. Il·lustracions en color i b/n. 64p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
BARCELONA ART REPORT 2001. EXPERIÈNCIES N. 2 - Barcelona 2001 - Molt il·lustrat
(Alvargonzález, Chema)
Barcelona, Barcelona Art Report, 2001. Il·lustracions en color i b/n. 64p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Lleida, Edit. Leandre Cistòfol, 2000. Nombroses il·lustracions en color fora text. 39 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Lleida, Edit. Leandre Cistòfol, 2000. Nombroses il·lustracions en color fora text. 39 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
2ª BIENNAL D'ART. LLEIDA - Lleida 2000 - Il·lustrat
Lleida, Edit. Leandre Cistòfol, 2000. Nombroses il·lustracions en color fora text. 39 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Córdoba, Caja San Fernando, 2002. Muchas fotografías a color f-t. 120 p. 8º mayor apaisado. Rústica editorial ilustrada con solapas. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable.
Córdoba, Caja San Fernando, 2002. Muchas fotografías a color f-t. 120 p. 8º mayor apaisado. Rústica editorial ilustrada con solapas. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable.
ARCÁNGEL - Córdoba 2002 - Muy ilustrado
CODESAL, Javier
Córdoba, Caja San Fernando, 2002. Muchas fotografías a color f-t. 120 p. 8º mayor apaisado. Rústica editorial ilustrada con solapas. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable.
Lleida, Ajuntament de Lleida, 2002. Fotografies a color. 17 p. 8è. Rústica editorial tipogràfica amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
Lleida, Ajuntament de Lleida, 2002. Fotografies a color. 17 p. 8è. Rústica editorial tipogràfica amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
GIRADOR - Lleida 2002 - Il·lustrat
CODESAL, Javier
Lleida, Ajuntament de Lleida, 2002. Fotografies a color. 17 p. 8è. Rústica editorial tipogràfica amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
València, Edicions del País Valencià, 2003. Fotografies a color. 34 p. 4t. Rústica editorial. Bon paper. Molt bon exemplar. Avantguarda fotogràfic i documental, per Jorge...
València, Edicions del País Valencià, 2003. Fotografies a color. 34 p. 4t. Rústica editorial. Bon paper. Molt bon exemplar. Avantguarda fotogràfic i documental, per Jorge...
EL TEMPS D'ART Nº 5 - València 2003 - Il·lustrat
(Ribalta, Jorge - Rodríguez, Olga - Ros, Cristina)
València, Edicions del País Valencià, 2003. Fotografies a color. 34 p. 4t. Rústica editorial. Bon paper. Molt bon exemplar. Avantguarda fotogràfic i documental, per Jorge...
Girona, Fundació Espais d'Art Contemporani, 2004. Fotografies en b/n de Joan Casellas i Xavier Moreno. s/p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar,...
Girona, Fundació Espais d'Art Contemporani, 2004. Fotografies en b/n de Joan Casellas i Xavier Moreno. s/p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar,...
APROXIMACIÓ A L'ARXIU AIRE - Girona 2004 - Il·lustrat
CASELLAS, Joan - MORENO, Xavier
Girona, Fundació Espais d'Art Contemporani, 2004. Fotografies en b/n de Joan Casellas i Xavier Moreno. s/p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar,...
València, Eliseu Climent, 2006. Fotografies a color. 50 p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Amb la col·laboració de Vicenç Altaió, Patrick Gifreu,...
València, Eliseu Climent, 2006. Fotografies a color. 50 p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Amb la col·laboració de Vicenç Altaió, Patrick Gifreu,...
EL TEMPS D'ART Nº 25 - València 2006 - Il·lustrat
(Catherine David)
València, Eliseu Climent, 2006. Fotografies a color. 50 p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Amb la col·laboració de Vicenç Altaió, Patrick Gifreu,...
PÁNIKER, Salvador
(Alvargonzález, Chema)
CODESAL, Javier
CODESAL, Javier
(Ribalta, Jorge - Rodríguez, Olga - Ros, Cristina)
CASELLAS, Joan - MORENO, Xavier
(Catherine David)