Tarragona, Museu d'Art Modern de la Diputació de Tarragona, 2025. Làmines a color. 45 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable. A través...
Tarragona, Museu d'Art Modern de la Diputació de Tarragona, 2025. Làmines a color. 45 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable. A través...
COL·LAPSAR MILLOR - Tarragona 2025 - Il·lustrat
PACKARD, Quim
Tarragona, Museu d'Art Modern de la Diputació de Tarragona, 2025. Làmines a color. 45 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable. A través...
La Morera de Montsant, Montserrat Cortadellas + Addend / Comissariat, s/d. Fotografies a color f-t. s/p. 4t major quadrat. Molt bon exemplar, impecable. Tancats al Montsant...
La Morera de Montsant, Montserrat Cortadellas + Addend / Comissariat, s/d. Fotografies a color f-t. s/p. 4t major quadrat. Molt bon exemplar, impecable. Tancats al Montsant...
TANCATS AL MONTSANT - La Morera de Montsant s/d - Molt il·lustrat
CORTADELLAS, Montserrat
La Morera de Montsant, Montserrat Cortadellas + Addend / Comissariat, s/d. Fotografies a color f-t. s/p. 4t major quadrat. Molt bon exemplar, impecable. Tancats al Montsant...
Barcelona, Múltiplos, Crani l'Automàtica, 2013. Participants: Sandra Arnaiz, Salim Bayri, Estel Boada, Mariokissme, Ignasi López, Pere Llobera, Àngel Ordax, Anna Pahissa, Alba...
Barcelona, Múltiplos, Crani l'Automàtica, 2013. Participants: Sandra Arnaiz, Salim Bayri, Estel Boada, Mariokissme, Ignasi López, Pere Llobera, Àngel Ordax, Anna Pahissa, Alba...
T.A.D. TALLER ANATOMIA DIÒGENES - Barcelona 2013 - Il·lustrat
Barcelona, Múltiplos, Crani l'Automàtica, 2013. Participants: Sandra Arnaiz, Salim Bayri, Estel Boada, Mariokissme, Ignasi López, Pere Llobera, Àngel Ordax, Anna Pahissa, Alba...
Barcelona, Fundació Joan Miró, Museu Serralves, 2004. Muchas fotografías en b/n y a color. 530 p. 4º menor. Tela editorial ilustrada. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable....
Barcelona, Fundació Joan Miró, Museu Serralves, 2004. Muchas fotografías en b/n y a color. 530 p. 4º menor. Tela editorial ilustrada. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable....
BEHIND THE FACTS. Interfunktionen 1968-1975 - Barcelona 2004 - Ilustrado - Separata en català
MOURE, Gloria (ed.)
Barcelona, Fundació Joan Miró, Museu Serralves, 2004. Muchas fotografías en b/n y a color. 530 p. 4º menor. Tela editorial ilustrada. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable....
Santiago de Chile, Ediciones Universidad Diego Portales, 2012. Muchas fotografías en b/n f-t. 254 p. Gran folio. Rústica editorial ilustrada. Buen papel. Desgaste leve en el...
Santiago de Chile, Ediciones Universidad Diego Portales, 2012. Muchas fotografías en b/n f-t. 254 p. Gran folio. Rústica editorial ilustrada. Buen papel. Desgaste leve en el...
TRES ACCIONES EN SANTIAGO DE CHILE. Los adultos / 186 trabajadores peruanos / La trampa - Santiago de Chile 2012 - Muy ilustrad
SIERRA, Santiago
Santiago de Chile, Ediciones Universidad Diego Portales, 2012. Muchas fotografías en b/n f-t. 254 p. Gran folio. Rústica editorial ilustrada. Buen papel. Desgaste leve en el...
Barcelona, Fundació La Caixa, 1993. Cartell de l'exposició "Àlbum de França. De Séeberg a l'Estudi Harcourt"amb fotografia de François Kollar. 60x88 cm. Molt bon exemplar.
Barcelona, Fundació La Caixa, 1993. Cartell de l'exposició "Àlbum de França. De Séeberg a l'Estudi Harcourt"amb fotografia de François Kollar. 60x88 cm. Molt bon exemplar.
CARTELL "ÀLBUM DE FRANÇA" - Barcelona 1993
Kollar, François
Barcelona, Fundació La Caixa, 1993. Cartell de l'exposició "Àlbum de França. De Séeberg a l'Estudi Harcourt"amb fotografia de François Kollar. 60x88 cm. Molt bon exemplar.
Barcelona, Fundació La Caixa, s/d. Cartell de l'exposició. 60x88 cm. Molt bon exemplar.
Barcelona, Fundació La Caixa, s/d. Cartell de l'exposició. 60x88 cm. Molt bon exemplar.
CARTELL LES FORMES DEL MÓN - Barcelona s/d
Barcelona, Fundació La Caixa, s/d. Cartell de l'exposició. 60x88 cm. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Centre Art i Natura Farrera, 2006. Nombroses lámines en rama il·lustrades en color. Tancades en carpeta rústica il·lustrada. Amb un DVD. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Centre Art i Natura Farrera, 2006. Nombroses lámines en rama il·lustrades en color. Tancades en carpeta rústica il·lustrada. Amb un DVD. Molt bon exemplar.
MARSAL DE FARRERA. Un home un paisatge - Barcelona 2006 - Molt il·lustrat - DVD
PUYALS, Maria
Barcelona, Edit. Centre Art i Natura Farrera, 2006. Nombroses lámines en rama il·lustrades en color. Tancades en carpeta rústica il·lustrada. Amb un DVD. Molt bon exemplar.
Conjunto de postales y fotografías de Lisboa. Algunas inscripciones del antiguo propietario. Muy buen ejemplar.
Conjunto de postales y fotografías de Lisboa. Algunas inscripciones del antiguo propietario. Muy buen ejemplar.
POSTALES I FOTOGRAFÍAS DE TRANVÍAS DE LISBOA Y OTRAS CIUDADES - Ilustrado
Conjunto de postales y fotografías de Lisboa. Algunas inscripciones del antiguo propietario. Muy buen ejemplar.
Girona, Ajuntament de Girona, s/d. Col. Girona en imatges, 11. 18 fotografies en b/n en mida foli. Coberta rústica il·lustrada. Molt bon exemplar.
Girona, Ajuntament de Girona, s/d. Col. Girona en imatges, 11. 18 fotografies en b/n en mida foli. Coberta rústica il·lustrada. Molt bon exemplar.
JOSEP JOU I PARÉS, Fotògraf - Girona s/d
JOU I PARÉS, Josep
Girona, Ajuntament de Girona, s/d. Col. Girona en imatges, 11. 18 fotografies en b/n en mida foli. Coberta rústica il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, R. Lunwerg, 1992.-1965. Nombroses fotografies en b/n de Tino Soriano. 153p. 4t. major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, R. Lunwerg, 1992.-1965. Nombroses fotografies en b/n de Tino Soriano. 153p. 4t. major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
EL FUTUR EXISTEIX - Barcelona 1992 - Molt il·lustrat
SORIANO, Tino
Barcelona, R. Lunwerg, 1992.-1965. Nombroses fotografies en b/n de Tino Soriano. 153p. 4t. major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Columna, 2096. Nombroses fotografies en color i negre d'Oriol MasponS. 124 p. 4t major. Guaflex editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Columna, 2096. Nombroses fotografies en color i negre d'Oriol MasponS. 124 p. 4t major. Guaflex editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
EL PLAER DE LES POSTRES - Barcelona 1996 - Molt il·lustrat
NADAL, Mariàngela
Barcelona, Edit. Columna, 2096. Nombroses fotografies en color i negre d'Oriol MasponS. 124 p. 4t major. Guaflex editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
PACKARD, Quim
CORTADELLAS, Montserrat
MOURE, Gloria (ed.)
SIERRA, Santiago
Kollar, François
PUYALS, Maria
JOU I PARÉS, Josep
SORIANO, Tino
NADAL, Mariàngela