Granada-Madrid, Huerta de San Vicente - Residencia de Estudiantes, 1998. Fotografías a color. 107 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Daño en la cubierta. Un poco desgastado....
Granada-Madrid, Huerta de San Vicente - Residencia de Estudiantes, 1998. Fotografías a color. 107 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Daño en la cubierta. Un poco desgastado....
SIGNOS DE AMISTAD. La colección de Federico García Lorca - Granada-Madrid 1998 - Muy ilustrado
García Lorca, Federico
Granada-Madrid, Huerta de San Vicente - Residencia de Estudiantes, 1998. Fotografías a color. 107 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Daño en la cubierta. Un poco desgastado....
Barcelona, Caixa d'Estalvis de Catalunya, 1980. Premi Baldiri Reixach 1979. Retrats de Maragda Cuscuela. Pròleg de Salvador Espriu. 217 p. 4t. Cartoné editorial il·lustrat....
Barcelona, Caixa d'Estalvis de Catalunya, 1980. Premi Baldiri Reixach 1979. Retrats de Maragda Cuscuela. Pròleg de Salvador Espriu. 217 p. 4t. Cartoné editorial il·lustrat....
PLOMES CATALANES CONTEMPORÀNIES - Barcelona 1980 - Il·lustrat
BUSQUETS I GRABULOSA, Lluís
Barcelona, Caixa d'Estalvis de Catalunya, 1980. Premi Baldiri Reixach 1979. Retrats de Maragda Cuscuela. Pròleg de Salvador Espriu. 217 p. 4t. Cartoné editorial il·lustrat....
Mataró, MAC, 2021. Heroínas de la cultura. Edició bilingüe català-castellà. Fotografies en b/n. 33 p. 4t. Rústica editorial. Un pèl gastat. Bon exemplar.
Mataró, MAC, 2021. Heroínas de la cultura. Edició bilingüe català-castellà. Fotografies en b/n. 33 p. 4t. Rústica editorial. Un pèl gastat. Bon exemplar.
ENTRE LES COSES CONEGUDES I LES DESCONEGUDES - Mataró 2021 - Il·lustrat
LAUDO, Alexandra
Mataró, MAC, 2021. Heroínas de la cultura. Edició bilingüe català-castellà. Fotografies en b/n. 33 p. 4t. Rústica editorial. Un pèl gastat. Bon exemplar.
Lleida, Universitat de Lleida, 2016. Moltes fotografies a color f.t. 63 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.
Lleida, Universitat de Lleida, 2016. Moltes fotografies a color f.t. 63 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.
EL PANTOCRÀTOR de Sant Climent de Taüll - Lleida 2016 - Il·lustrat
Lleida, Universitat de Lleida, 2016. Moltes fotografies a color f.t. 63 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, A.D.A.C., 1938. Col. Monografies d'art hispànic. Fotografies en negre f.t. 14p + annexos. 4t. Holandesa editorial il·lustrada. Un pèl gastat. Bon exemplar.
Barcelona, A.D.A.C., 1938. Col. Monografies d'art hispànic. Fotografies en negre f.t. 14p + annexos. 4t. Holandesa editorial il·lustrada. Un pèl gastat. Bon exemplar.
L'ART GREC A CATALUNYA - Barcelona 1938 - Il·lustrat
BOSCH GIMPERA, P. (dir.)
Barcelona, A.D.A.C., 1938. Col. Monografies d'art hispànic. Fotografies en negre f.t. 14p + annexos. 4t. Holandesa editorial il·lustrada. Un pèl gastat. Bon exemplar.
Barcelona, Selecta, 1964. Fotografies en negre f.t. 232 p. 2 f. 8e.Rústica editorial un pèl gastada. Bon exemplar. 1a edicio. Col.laboracions de Josep Pla, Gaziel, Riba, Blai...
Barcelona, Selecta, 1964. Fotografies en negre f.t. 232 p. 2 f. 8e.Rústica editorial un pèl gastada. Bon exemplar. 1a edicio. Col.laboracions de Josep Pla, Gaziel, Riba, Blai...
JOSEP Mª CRUZET I LA SEVA OBRA - Barcelona 1964
(Josep Pla, Blai Bonet, Carles Riba, Gaziel)
Barcelona, Selecta, 1964. Fotografies en negre f.t. 232 p. 2 f. 8e.Rústica editorial un pèl gastada. Bon exemplar. 1a edicio. Col.laboracions de Josep Pla, Gaziel, Riba, Blai...
Barcelona, Publicacions de l'Abadia de Montserrat-Biblioteca Serra D'Or, 1993. 264 p. Gran 8è. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1ª edició. First edition.
Barcelona, Publicacions de l'Abadia de Montserrat-Biblioteca Serra D'Or, 1993. 264 p. Gran 8è. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1ª edició. First edition.
BLAI BONET: MANERES DEL COLOR - Barcelona 1993
Bonet, Blai - PONS, Margalida
Barcelona, Publicacions de l'Abadia de Montserrat-Biblioteca Serra D'Or, 1993. 264 p. Gran 8è. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1ª edició. First edition.
Barcelona, Edicions 62,1989. 218 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Primera edició.1st edition.
Barcelona, Edicions 62,1989. 218 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Primera edició.1st edition.
JOAN PERUCHO I LA LITERATURA FANTÀSTICA - Barcelona 1989
GUILLAMON, Julià
Barcelona, Edicions 62,1989. 218 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Primera edició.1st edition.
Barcelona, Quaderns Crema, 1984. 176 p. 8è. Rústica editorail il·lustrada amb solapes un pèl gastada. Molt bon exemplar. 1a edició. First edition. Viatge a Turquia de Joan...
Barcelona, Quaderns Crema, 1984. 176 p. 8è. Rústica editorail il·lustrada amb solapes un pèl gastada. Molt bon exemplar. 1a edició. First edition. Viatge a Turquia de Joan...
UN VIATGE AMB ESPECTRES - Barcelona 1984 - 1ª edició
PERUCHO, Joan
Barcelona, Quaderns Crema, 1984. 176 p. 8è. Rústica editorail il·lustrada amb solapes un pèl gastada. Molt bon exemplar. 1a edició. First edition. Viatge a Turquia de Joan...
Madrid, Ed. Alfaguara, 1995. 182 p. + apéndice. 8º mayor. Cubiertas originales. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Madrid, Ed. Alfaguara, 1995. 182 p. + apéndice. 8º mayor. Cubiertas originales. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
EL SITIO DE LOS SITIOS - Madrid 1995 - 1ª edición
GOYTISOLO, Juan
Madrid, Ed. Alfaguara, 1995. 182 p. + apéndice. 8º mayor. Cubiertas originales. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona (aunque impreso en México), Montesinos, 1982. 200 p. 8º. Rústica editorial. Muy buen ejemplar. 1ª edición. First edition.
Barcelona (aunque impreso en México), Montesinos, 1982. 200 p. 8º. Rústica editorial. Muy buen ejemplar. 1ª edición. First edition.
PAISAJES DESPUÉS DE LA BATALLA - Montesinos 1982 - 1ª edición
GOYTISOLO, Juan
Barcelona (aunque impreso en México), Montesinos, 1982. 200 p. 8º. Rústica editorial. Muy buen ejemplar. 1ª edición. First edition.
Barcelona, Manifest Llibres, 2024. Premi Veu Lliure 2024 PEN Català. Fotografies en b/n. 354 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1a...
Barcelona, Manifest Llibres, 2024. Premi Veu Lliure 2024 PEN Català. Fotografies en b/n. 354 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1a...
LA PENSIÓ DELS QUE ESTAN DE PAS - Barcelona 2024 - 1a edició en català - Dedicat
SELEK, Pinar
Barcelona, Manifest Llibres, 2024. Premi Veu Lliure 2024 PEN Català. Fotografies en b/n. 354 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1a...
García Lorca, Federico
BUSQUETS I GRABULOSA, Lluís
LAUDO, Alexandra
BOSCH GIMPERA, P. (dir.)
(Josep Pla, Blai Bonet, Carles Riba, Gaziel)
Bonet, Blai - PONS, Margalida
GUILLAMON, Julià
PERUCHO, Joan
GOYTISOLO, Juan
GOYTISOLO, Juan
SELEK, Pinar