Barcelona, Edit. Anagrama, 2020. 141p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Anagrama, 2020. 141p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
NITS D'ESTIU - Barcelona 2020
(Artigau, Marc - Gurt, Carlota - Nopca, Jordi)
Barcelona, Edit. Anagrama, 2020. 141p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Angle Editorial, 2001. Col. Narratives, 1. 205 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Angle Editorial, 2001. Col. Narratives, 1. 205 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
LA 3a PERSONA - Barcelona 2001 - 1a edició
MESTRES, Albert
Barcelona, Angle Editorial, 2001. Col. Narratives, 1. 205 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
Madrid, Edit. Ministerio Asuntos Exteriores, 2004. 166 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Madrid, Edit. Ministerio Asuntos Exteriores, 2004. 166 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
TRACTAT PEL QUAL S'ESTABLEIX UNA CONSTITUCIÓ A EUROPA - Madrid 2004
Madrid, Edit. Ministerio Asuntos Exteriores, 2004. 166 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Generalitat de Catalunya, Ajuntament de Barcelona, Gobierno de España, 2002. Fotografies a color. 213 p. 8º. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper....
Barcelona, Generalitat de Catalunya, Ajuntament de Barcelona, Gobierno de España, 2002. Fotografies a color. 213 p. 8º. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper....
GAUDÍ 2002. Any internacional Gaudí. Programa oficial - Barcelona 2002 - Il·lustrat
Gaudí, Antoni
Barcelona, Generalitat de Catalunya, Ajuntament de Barcelona, Gobierno de España, 2002. Fotografies a color. 213 p. 8º. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper....
Palma de Mallorca, José J. de Olañeta, Editor, 2004. Col. Terra Incognita, 42. Prólogo de Pau Faner. 213 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar,...
Palma de Mallorca, José J. de Olañeta, Editor, 2004. Col. Terra Incognita, 42. Prólogo de Pau Faner. 213 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar,...
MENORCA MÁGICA - Palma de Mallorca 2004
GARRIDO, Carlos
Palma de Mallorca, José J. de Olañeta, Editor, 2004. Col. Terra Incognita, 42. Prólogo de Pau Faner. 213 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar,...
Barcelona, Edit. Aymà, 1967. 171 p. 8è major. Rústica editorial, llom un pèl esgrogueït. Bo exemplar.
Barcelona, Edit. Aymà, 1967. 171 p. 8è major. Rústica editorial, llom un pèl esgrogueït. Bo exemplar.
AMÈRICA DEL NORD, AVUI - Barcelona 1967
TASIS, Rafael
Barcelona, Edit. Aymà, 1967. 171 p. 8è major. Rústica editorial, llom un pèl esgrogueït. Bo exemplar.
Vilanova i la Geltrú, El Cep i la Nansa, 1999. Col. La Cram. 135 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition
Vilanova i la Geltrú, El Cep i la Nansa, 1999. Col. La Cram. 135 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition
L'ÚNICA MORT - Vilanova i la Geltrú 1999 - 1a edició
MUNNÉ-JORDÀ, A.
Vilanova i la Geltrú, El Cep i la Nansa, 1999. Col. La Cram. 135 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition
Barcelona, Edit. Anagrama, 2002. Col. Argumentos. 216 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Anagrama, 2002. Col. Argumentos. 216 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
BIENESTAR INSUFICIENTE, DEMOCRACIA INCOMPLETA - Barcelona 2002
NAVARRO, Vicenç
Barcelona, Edit. Anagrama, 2002. Col. Argumentos. 216 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Málaga, Ayuntamiento de Málaga, 2007. Col. Ciudad del Paraíso. Fotografías en b/n. 374 p. 8º mayor. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Desgaste en la cubierta. Interior...
Málaga, Ayuntamiento de Málaga, 2007. Col. Ciudad del Paraíso. Fotografías en b/n. 374 p. 8º mayor. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Desgaste en la cubierta. Interior...
PLAZA OCTOGONAL. Poesía Reunida 1951-2002 - Málaga 2007
NUÑEZ, Vicente
Málaga, Ayuntamiento de Málaga, 2007. Col. Ciudad del Paraíso. Fotografías en b/n. 374 p. 8º mayor. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Desgaste en la cubierta. Interior...
Barcelona, Península, 1999. Col. Atalaya, 35. Fotografías a color. 235 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Desgaste leve en la cubierta. Interior impecable. Buen...
Barcelona, Península, 1999. Col. Atalaya, 35. Fotografías a color. 235 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Desgaste leve en la cubierta. Interior impecable. Buen...
AVES, MARAVILLOSAS AVES. Los diálogos entre el cielo y la vida - Barcelona 1999 - Ilustrado - 1ª edición en español
REEVES, Hubert
Barcelona, Península, 1999. Col. Atalaya, 35. Fotografías a color. 235 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Desgaste leve en la cubierta. Interior impecable. Buen...
Alzira, Edit. Algar, 2000. Algunas ilustraciones en b/n. 189p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Alzira, Edit. Algar, 2000. Algunas ilustraciones en b/n. 189p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
EL TELAR DE LA MEMORIA. El cerebro y la textura de nuestros recuerdos - Alzira 2000 - Ilustrado
LÓPEZ, Juan Carlos
Alzira, Edit. Algar, 2000. Algunas ilustraciones en b/n. 189p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Girona, Ajuntament de Girona, Fundació Caixa Catalunya, 2003. Edició bilingüe català-castellà. Fotografies a color f-t. s/p. 8è. Rústica editorial ilustrada. Bon paper. Molt...
Girona, Ajuntament de Girona, Fundació Caixa Catalunya, 2003. Edició bilingüe català-castellà. Fotografies a color f-t. s/p. 8è. Rústica editorial ilustrada. Bon paper. Molt...
GIRONA I GIRONA I GIRONA - Girona 2003 - Il·lustrat - Edició bilingüe
ZULIAN, Claudio
Girona, Ajuntament de Girona, Fundació Caixa Catalunya, 2003. Edició bilingüe català-castellà. Fotografies a color f-t. s/p. 8è. Rústica editorial ilustrada. Bon paper. Molt...
(Artigau, Marc - Gurt, Carlota - Nopca, Jordi)
MESTRES, Albert
Gaudí, Antoni
GARRIDO, Carlos
TASIS, Rafael
MUNNÉ-JORDÀ, A.
NAVARRO, Vicenç
NUÑEZ, Vicente
REEVES, Hubert
LÓPEZ, Juan Carlos
ZULIAN, Claudio