Madrid, Ediciones Rueda, 1991. Fotografías a color. 176 p cada tomo. 4º mayor. Guaflex editorial con dorados en la cubierta y en el lomo. Muy buen ejemplar.
Madrid, Ediciones Rueda, 1991. Fotografías a color. 176 p cada tomo. 4º mayor. Guaflex editorial con dorados en la cubierta y en el lomo. Muy buen ejemplar.
COCINA NATURAL (2 vol. - Completo - Madrid 1991 - Ilustrado
Madrid, Ediciones Rueda, 1991. Fotografías a color. 176 p cada tomo. 4º mayor. Guaflex editorial con dorados en la cubierta y en el lomo. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Ediciones B, 2001. Traducció de Jordi Vidal. Nombroses il·lustracions en blanc i negre. 345. 2f. 8è. Cartoné editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició en la...
Barcelona, Ediciones B, 2001. Traducció de Jordi Vidal. Nombroses il·lustracions en blanc i negre. 345. 2f. 8è. Cartoné editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició en la...
EL DICCIONARI DEL MAG. Coneix totes les claus de l'univers Harry Poter - Barcelona 2001 - Il.lustrat
ZOLA KRONZEK, Allan
Barcelona, Ediciones B, 2001. Traducció de Jordi Vidal. Nombroses il·lustracions en blanc i negre. 345. 2f. 8è. Cartoné editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició en la...
Barcelona, Edic. B, 2002. Il·lustracions en b/n. 225 p. 4t menor. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar. Aquest llibre, Els mons màgics d'en Harry Potter, s'ha...
Barcelona, Edic. B, 2002. Il·lustracions en b/n. 225 p. 4t menor. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar. Aquest llibre, Els mons màgics d'en Harry Potter, s'ha...
ELS MONS MÀGICS D'EN HARRY POTER. Mites, llegendes i dades fascinadores - Barcelona 2002 - Il.lustrat
COLBERT, David
Barcelona, Edic. B, 2002. Il·lustracions en b/n. 225 p. 4t menor. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar. Aquest llibre, Els mons màgics d'en Harry Potter, s'ha...
Barcelona, Enciclopèdia Catalana - Generalitat de Catalunya, 2003. 3 vol.: volum I. 1359-1518 - volum II: 1518-1714. volum III: 1714-2003. 287 p., 335 p., 287p. 4t. Tela...
Barcelona, Enciclopèdia Catalana - Generalitat de Catalunya, 2003. 3 vol.: volum I. 1359-1518 - volum II: 1518-1714. volum III: 1714-2003. 287 p., 335 p., 287p. 4t. Tela...
HISTÒRIA DE LA GENERALITAT DE CATALUNYA I DELS SEUS PRESIDENTS (3 vol. - Complet) - Barcelona 2003 - Molt il·lustrats
Josep Maria Soler Sabaté (Dir.)
Barcelona, Enciclopèdia Catalana - Generalitat de Catalunya, 2003. 3 vol.: volum I. 1359-1518 - volum II: 1518-1714. volum III: 1714-2003. 287 p., 335 p., 287p. 4t. Tela...
Barcelona, Generalitat de Catalunya, 1988. Nombroses fotografies a color al text. 302 p. 2 f. Foli major. Tela editorial amb sobrecoberta. Molt bon exemplar. Amb resum castellà...
Barcelona, Generalitat de Catalunya, 1988. Nombroses fotografies a color al text. 302 p. 2 f. Foli major. Tela editorial amb sobrecoberta. Molt bon exemplar. Amb resum castellà...
EL PALAU DE LA GENERALITAT DE CATALUNYA [ Català - Español - English ] - 1988 - Il·lustrat
AINAUD, Joan
Barcelona, Generalitat de Catalunya, 1988. Nombroses fotografies a color al text. 302 p. 2 f. Foli major. Tela editorial amb sobrecoberta. Molt bon exemplar. Amb resum castellà...
Barcelona,. Edit. Generalitat de Catalunya, 1983. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 269 p. 4t. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona,. Edit. Generalitat de Catalunya, 1983. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 269 p. 4t. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
CATALUNYA I LA GENERALITAT - Barcelona 1983 - Il·lustrat
Barcelona,. Edit. Generalitat de Catalunya, 1983. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 269 p. 4t. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Generalitat de Catalunya, 1991. Col. Som i Serem, 4. Nombroses il·lustracions i fotografies a color. 430 p. 1 f. Gran foli. Tela editorial amb sobrecoberta...
Barcelona, Generalitat de Catalunya, 1991. Col. Som i Serem, 4. Nombroses il·lustracions i fotografies a color. 430 p. 1 f. Gran foli. Tela editorial amb sobrecoberta...
CATALUNYA A L'EPOCA DE CARLES III - Barcelona 1991 - Il·lustrat
Barcelona, Generalitat de Catalunya, 1991. Col. Som i Serem, 4. Nombroses il·lustracions i fotografies a color. 430 p. 1 f. Gran foli. Tela editorial amb sobrecoberta...
Barcelona, Generalitat de Catalunya, 1998. Col. Som i Serem, 12. Nombroses fotografies a color al text. 289 p. 1 f. Foli major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt...
Barcelona, Generalitat de Catalunya, 1998. Col. Som i Serem, 12. Nombroses fotografies a color al text. 289 p. 1 f. Foli major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt...
ELS PONTS DE PEDRA DE CATALUNYA - Barcelona 1998 - Il·lustrat
MARISTANY, Manuel
Barcelona, Generalitat de Catalunya, 1998. Col. Som i Serem, 12. Nombroses fotografies a color al text. 289 p. 1 f. Foli major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt...
Barcelona, Generalitat de Catalunya, 1999. Col. Som i Serem, 13. Nombroses fotografies a color al text. 394 p. 1 f. Foli major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt...
Barcelona, Generalitat de Catalunya, 1999. Col. Som i Serem, 13. Nombroses fotografies a color al text. 394 p. 1 f. Foli major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt...
LES FESTES A CATALUNYA - Barcelona 1999 - Il·lustrat
Barcelona, Generalitat de Catalunya, 1999. Col. Som i Serem, 13. Nombroses fotografies a color al text. 394 p. 1 f. Foli major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt...
París, Presses Universitaires de France, 1961. Col. Que sias-je?, 935. 125 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Un poco desgastada. Buen ejemplar. Libro en francés. Livre en...
París, Presses Universitaires de France, 1961. Col. Que sias-je?, 935. 125 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Un poco desgastada. Buen ejemplar. Libro en francés. Livre en...
HISTOIRE DE LA CHIRURGIE - París 1961
ALLAINES, Claude d'
París, Presses Universitaires de France, 1961. Col. Que sias-je?, 935. 125 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Un poco desgastada. Buen ejemplar. Libro en francés. Livre en...
París, Presses Universitaires de France, 1963. Col. Que sias-je?, 57. 125 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Un poco desgastada. Sello de caucho. Buen ejemplar. Libro en...
París, Presses Universitaires de France, 1963. Col. Que sias-je?, 57. 125 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Un poco desgastada. Sello de caucho. Buen ejemplar. Libro en...
L'EXPLOITATION DU HASARD - París 1963
BOLL, Marcel
París, Presses Universitaires de France, 1963. Col. Que sias-je?, 57. 125 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Un poco desgastada. Sello de caucho. Buen ejemplar. Libro en...
Buenos Aires, Emecé Editores, 1966. Col. El Séptimo Círculo, 188. Serie Lew Archer, 11. 285 p. 8º. Rústica editorial ilustrada levemente rozada. Muy buen ejemplar. 1ª edición....
Buenos Aires, Emecé Editores, 1966. Col. El Séptimo Círculo, 188. Serie Lew Archer, 11. 285 p. 8º. Rústica editorial ilustrada levemente rozada. Muy buen ejemplar. 1ª edición....
EL ESCALOFRÍO - Buenos Aires 1966 - 1ª edición en español
MACDONALD, Ross
Buenos Aires, Emecé Editores, 1966. Col. El Séptimo Círculo, 188. Serie Lew Archer, 11. 285 p. 8º. Rústica editorial ilustrada levemente rozada. Muy buen ejemplar. 1ª edición....
ZOLA KRONZEK, Allan
COLBERT, David
Josep Maria Soler Sabaté (Dir.)
AINAUD, Joan
ALLAINES, Claude d'
BOLL, Marcel
MACDONALD, Ross