Barcelona, Institut d'Estudis Catalans, 1990. Biblioteca Filològica, XIX. 156 p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Institut d'Estudis Catalans, 1990. Biblioteca Filològica, XIX. 156 p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
DOCUMENTS DE LA SECCIÓ FILOLÒGICA I - Barcelona 1990
Barcelona, Institut d'Estudis Catalans, 1990. Biblioteca Filològica, XIX. 156 p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Institut Europeu de la Mediterrània, 2004. 29 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Text en català i en anglès. Text in Catalan and English.
Barcelona, Institut Europeu de la Mediterrània, 2004. 29 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Text en català i en anglès. Text in Catalan and English.
TRIBUNA MEDITERRÀNIA nº 5: Fronteres polítiques i religioses a la Mediterrània - Barcelona 2004 - Edició bilingüe català-anglès
KEPEL, Gilles
Barcelona, Institut Europeu de la Mediterrània, 2004. 29 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Text en català i en anglès. Text in Catalan and English.
Barcelona, Institut d'Estudis Catalans / Societat Catalana de Biologia, s/d. 20 p. 8è major. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Institut d'Estudis Catalans / Societat Catalana de Biologia, s/d. 20 p. 8è major. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
HOMENATGE AL DOCTOR LEANDRE CERVERA I ASTOR. Ex-President de la Societat Catalana de Biologia - Barcelona s/d
Cervera i Astor, Leandre
Barcelona, Institut d'Estudis Catalans / Societat Catalana de Biologia, s/d. 20 p. 8è major. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
París, Éditions Universitaires, 1942. Préface de G. Marcel. 150 p. 8º. Rústica editorial. Manchas de óxido. Buen ejemplar.
París, Éditions Universitaires, 1942. Préface de G. Marcel. 150 p. 8º. Rústica editorial. Manchas de óxido. Buen ejemplar.
DIAGNOSTICS. Essai de physiologie sociale - París 1942
THIBON, Gustave - Pr. Gabriel Marcel
París, Éditions Universitaires, 1942. Préface de G. Marcel. 150 p. 8º. Rústica editorial. Manchas de óxido. Buen ejemplar.
Reus, Edit. Congregació Mariana, 2000. Il·lustracions en b/n. 191p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Reus, Edit. Congregació Mariana, 2000. Il·lustracions en b/n. 191p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
75è ANIVERSARI DE LA CONGREGACIÓ MARIANA DE REUS 1925-2000 - Reus 2000 - Il·lustrat
Reus, Edit. Congregació Mariana, 2000. Il·lustracions en b/n. 191p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Galeria Mayoral, 2013. Tríptic il·lustrat. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Galeria Mayoral, 2013. Tríptic il·lustrat. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
BARCELONA ART NEW YORK - Barcelona 20113 - Il·lustrat
Barcelona, Edit. Galeria Mayoral, 2013. Tríptic il·lustrat. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Abadia Montserrat, 1959. 206p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, un pèl gastada. Iinterior en bon estat. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Abadia Montserrat, 1959. 206p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, un pèl gastada. Iinterior en bon estat. Bon exemplar.
QÜESTIONS DE VIDA CRISTIANA 3 - Barcelona 1959
Barcelona, Edit. Abadia Montserrat, 1959. 206p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, un pèl gastada. Iinterior en bon estat. Bon exemplar.
Roma, Edit. Carmelitas Misioneras, 1986. Ilustraciones en color. 95p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Roma, Edit. Carmelitas Misioneras, 1986. Ilustraciones en color. 95p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
FRANCISCO PALAU Y QUER. UNA PASIÓN ECLESIAL - Roma 1986 - Ilustrado
PACHO, Eulogio
Roma, Edit. Carmelitas Misioneras, 1986. Ilustraciones en color. 95p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Roma, Edit. Cuadernos BAC, 1984. 32p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente rozada. Buen ejemplar.
Roma, Edit. Cuadernos BAC, 1984. 32p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente rozada. Buen ejemplar.
INSTRUCCIÓN SOBRE ALGUNOS ASPECTOS DE LA TEOLOGIA DE LA LIBERACIÓN - Roma 1984
SAGRADA CONGREGACIÓN PARA LA DOCTRINA DE LA FE
Roma, Edit. Cuadernos BAC, 1984. 32p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente rozada. Buen ejemplar.
Oviedo, Edit. Real Monasterio San Pelayo 1999. Ilustraciones en b/n. 48p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Oviedo, Edit. Real Monasterio San Pelayo 1999. Ilustraciones en b/n. 48p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
SOR MARIA ROSA BEDIA. Un amor que hizo dulce el dolor - Oviedo 1999 - Ilustrado
CERRA SUAREZ, Silverio
Oviedo, Edit. Real Monasterio San Pelayo 1999. Ilustraciones en b/n. 48p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Centro Pastoral, Litúrgica Barcelona 2018. 85p. 8º mayor. Rústica editorial. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Centro Pastoral, Litúrgica Barcelona 2018. 85p. 8º mayor. Rústica editorial. Muy buen ejemplar.
DE LA BELLEZA. En el culto y en la vida eclesial - Barcelona 2018
Barcelona, Edit. Centro Pastoral, Litúrgica Barcelona 2018. 85p. 8º mayor. Rústica editorial. Muy buen ejemplar.
Paiporta, Edit.Denes, 2000. 245p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Paiporta, Edit.Denes, 2000. 245p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
L'ALBA D'UN POBLE. Biografia de mossèn Josep Alba 1913-1998 - Paiporta 2000 - Il·lustrat
Alba, Mossèn Josep - ROCA RICART, Rafael
Paiporta, Edit.Denes, 2000. 245p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
KEPEL, Gilles
Cervera i Astor, Leandre
THIBON, Gustave - Pr. Gabriel Marcel
PACHO, Eulogio
SAGRADA CONGREGACIÓN PARA LA DOCTRINA DE LA FE
CERRA SUAREZ, Silverio
Alba, Mossèn Josep - ROCA RICART, Rafael