Vilafranca Penedès, Edit. Caixa Estalvis Penedès, 1984. Il·lustracions en b/n. 88p. 8è major. Guaflex editorial. Segell cautxú del Monestir Montserrat. Dedicatòria autògrafa al...
Vilafranca Penedès, Edit. Caixa Estalvis Penedès, 1984. Il·lustracions en b/n. 88p. 8è major. Guaflex editorial. Segell cautxú del Monestir Montserrat. Dedicatòria autògrafa al...
JO FÈLIX - Vilafranca del Penedès 1984 - Il·lustrat - Dedicat
Vilafranca Penedès, Edit. Caixa Estalvis Penedès, 1984. Il·lustracions en b/n. 88p. 8è major. Guaflex editorial. Segell cautxú del Monestir Montserrat. Dedicatòria autògrafa al...
Barcelona, Tusquets Editores, 1997. Cuadernos Ínfimos. Col. Matemas, 3. 316 p. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Tusquets Editores, 1997. Cuadernos Ínfimos. Col. Matemas, 3. 316 p. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar.
¿TAN SOLO UNA ILUSIÓN? Una exploración del caos al orden - Barcelona 1997
PRIGOGINE, Ilya
Barcelona, Tusquets Editores, 1997. Cuadernos Ínfimos. Col. Matemas, 3. 316 p. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar.
Menorca, Edicions Nura, 1980. Una aproximació a la seva coneixenca (Col·leccio "Ahir i avui", 18 - 19). 165 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Un pèl gastat. Bon...
Menorca, Edicions Nura, 1980. Una aproximació a la seva coneixenca (Col·leccio "Ahir i avui", 18 - 19). 165 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Un pèl gastat. Bon...
PREHISTÒRIA DE MENORCA - Menorca 1980
MASCARÓ PASARIUS, Josep
Menorca, Edicions Nura, 1980. Una aproximació a la seva coneixenca (Col·leccio "Ahir i avui", 18 - 19). 165 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Un pèl gastat. Bon...
Barcelona, Edit. Galeria Marc Domènech, 2025. Il·lustracions en color. 39p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Text en català i espanyol. Molt bon xejemplar.
Barcelona, Edit. Galeria Marc Domènech, 2025. Il·lustracions en color. 39p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Text en català i espanyol. Molt bon xejemplar.
ELS ANYS 20 - Barcelona 2025 - Il·lustrat
Barcelona, Edit. Galeria Marc Domènech, 2025. Il·lustracions en color. 39p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Text en català i espanyol. Molt bon xejemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1977. Col. Llibres a l'abast, 134. 307 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Un pèl gastat. Bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1977. Col. Llibres a l'abast, 134. 307 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Un pèl gastat. Bon exemplar.
DEL CATALÀ INCORRECTE AL CATALÀ CORRECTE. Història dels criteris de correcció lingüística - Barcelona 1977
SOLÀ, Joan
Barcelona, Edicions 62, 1977. Col. Llibres a l'abast, 134. 307 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Un pèl gastat. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Planeta, 1991. Numerosas ilustraciones en color y negro. 150p. 4º. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Planeta, 1991. Numerosas ilustraciones en color y negro. 150p. 4º. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar.
ESTAMBUL OTOMANO - Barcelona 1991 - Muy ilustrado - Tapa dura editorial
GOYTISOLO, Juan
Barcelona, Edit. Planeta, 1991. Numerosas ilustraciones en color y negro. 150p. 4º. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Empuries, 1986. Pròleg Joan Ferraté. 125p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Empuries, 1986. Pròleg Joan Ferraté. 125p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
VERINOSA LLENGUA - Barcelona 1986
PERICAY, Xavier - TOUTAIN, Ferran
Barcelona, Edit. Empuries, 1986. Pròleg Joan Ferraté. 125p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. La Magrana, 1977. 87p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. La Magrana, 1977. 87p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
SÍNTESI D'HISTORIA DELS PAÏSOS CATALANS - Barcelona 1977
MONERS, jordi
Barcelona, Edit. La Magrana, 1977. 87p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Bausan, 1983. Ilustraciones en b/n. 40p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Bausan, 1983. Ilustraciones en b/n. 40p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
PLATOS VEGETARIANOS - Barcelona 1983 - Ilustrado
BUSQUETS, Jordi
Barcelona, Edit. Bausan, 1983. Ilustraciones en b/n. 40p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Fundació Miró, 1994. Díptic. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Fundació Miró, 1994. Díptic. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
MAPPLETHORPE - Barcelona 1994
MAPPLETHORPE
Barcelona, Edit. Fundació Miró, 1994. Díptic. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Empuries, 1998. 115p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Empuries, 1998. 115p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
LA GRAN NEVADA - Barcelona 1998 - 1ª edició
CARRERAS, Joan
Barcelona, Edit. Empuries, 1998. 115p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions de la Magrana, 1993. Col. L'Esparver Clàssic, 2. Introducció, traducció i notes de Joan Castellanos i Vila. 101 p. 8è. Rústica editorial. Desgast lleu. Bon...
Barcelona, Edicions de la Magrana, 1993. Col. L'Esparver Clàssic, 2. Introducció, traducció i notes de Joan Castellanos i Vila. 101 p. 8è. Rústica editorial. Desgast lleu. Bon...
ANTÍGONA - Barcelona 1993
SÒFOCLES
Barcelona, Edicions de la Magrana, 1993. Col. L'Esparver Clàssic, 2. Introducció, traducció i notes de Joan Castellanos i Vila. 101 p. 8è. Rústica editorial. Desgast lleu. Bon...
PRIGOGINE, Ilya
GOYTISOLO, Juan