Barcelona, Gedisa, 2007. 245p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Gedisa, 2007. 245p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
CULTURA_RAM. Mutaciones de la Cultura en la era de su distribución electrónica - Barcelona 2007
BREA, José Luis
Barcelona, Gedisa, 2007. 245p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Random House, 2004. 457p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Random House, 2004. 457p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
MULTITUD. Guerra y democracia en la era del Imperio - Barcelona 2004
HARD, Michael - NEGRI, Antonio
Barcelona, Random House, 2004. 457p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Editorial Alta Fulla, 1987. Els entra-i-surts del poeta - 5. 345 p. 8è menor. Rústica editorial amb solapes. Desgast a la coberta. Interior en molt bon estat. Bon...
Barcelona, Editorial Alta Fulla, 1987. Els entra-i-surts del poeta - 5. 345 p. 8è menor. Rústica editorial amb solapes. Desgast a la coberta. Interior en molt bon estat. Bon...
POEMES PÚBLICS- Barcelona 1987 - 1a edició
BROSSA, Joan
Barcelona, Editorial Alta Fulla, 1987. Els entra-i-surts del poeta - 5. 345 p. 8è menor. Rústica editorial amb solapes. Desgast a la coberta. Interior en molt bon estat. Bon...
Barcelona, Editorial Alta Fulla, 1985. Els entra-i-surts del poeta - 3. Il·lustracions en b/n. 180 p. 8è menor. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st...
Barcelona, Editorial Alta Fulla, 1985. Els entra-i-surts del poeta - 3. Il·lustracions en b/n. 180 p. 8è menor. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st...
CALCOMANIES - Barcelona 1985 - 1a edició
BROSSA, Joan
Barcelona, Editorial Alta Fulla, 1985. Els entra-i-surts del poeta - 3. Il·lustracions en b/n. 180 p. 8è menor. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st...
Barcelona, Editorial Alta Fulla, 1984. Els entra-i-surts del poeta - 2. 160 p. 8è menor. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Editorial Alta Fulla, 1984. Els entra-i-surts del poeta - 2. 160 p. 8è menor. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
OT - Barcelona 1984 - 1a edició
BROSSA, Joan
Barcelona, Editorial Alta Fulla, 1984. Els entra-i-surts del poeta - 2. 160 p. 8è menor. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona Abadia de Montserrat, 1980. Separata. De la pàgina 5 a la 12. 8è major. Rústica editorial. Un pèl gastat. Bon exemplar.
Barcelona Abadia de Montserrat, 1980. Separata. De la pàgina 5 a la 12. 8è major. Rústica editorial. Un pèl gastat. Bon exemplar.
STUDIA MONASTICA vol. 22. Fasc. 1: A PARTIR DE LES LLIÇONS DEL CAPÍTOL 49 DE LA REGLA DE SANT BENET - Barcelona 1980
Barcelona Abadia de Montserrat, 1980. Separata. De la pàgina 5 a la 12. 8è major. Rústica editorial. Un pèl gastat. Bon exemplar.
Montserrat, Abadia de Montserrat, 1956. Separata. Liturgica nº 1, Scripta et Documenta, 7. De la página 45 a la 65. 8º mayor. Rústica editorial. Muy buen ejemplar.
Montserrat, Abadia de Montserrat, 1956. Separata. Liturgica nº 1, Scripta et Documenta, 7. De la página 45 a la 65. 8º mayor. Rústica editorial. Muy buen ejemplar.
SOBRE EL USO DE LA BIBLIA EN LA LITURGIA - Montserrat 1956
GIRBAU, Basilio M.
Montserrat, Abadia de Montserrat, 1956. Separata. Liturgica nº 1, Scripta et Documenta, 7. De la página 45 a la 65. 8º mayor. Rústica editorial. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Facultat de Teologia de Catalunya, 2002. Separata. De la pàgina 353 a la 359. 8è major. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Facultat de Teologia de Catalunya, 2002. Separata. De la pàgina 353 a la 359. 8è major. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
EL RITU DE LA "INCTINCTIO CRUCIS" EN LA BENEDICCIÓ DE L'AIGUA BAPTISMAL - Barcelona 2002
GROS I PUJOL, M. S.
Barcelona, Facultat de Teologia de Catalunya, 2002. Separata. De la pàgina 353 a la 359. 8è major. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Sant Cugat, Centre Cultural Sant Cugat, 1998. Programa del festival. Fotografies en b/n. 8è menor. Amb protector transparent. Molt bon exemplar.
Sant Cugat, Centre Cultural Sant Cugat, 1998. Programa del festival. Fotografies en b/n. 8è menor. Amb protector transparent. Molt bon exemplar.
NIT DE POEMES. I Festival de Poesia Catalana a Sant Cugat - Sant Cugat 1998 - Il·lustrat
(Margarit, Joan - Pessarrodona, Marta)
Sant Cugat, Centre Cultural Sant Cugat, 1998. Programa del festival. Fotografies en b/n. 8è menor. Amb protector transparent. Molt bon exemplar.
Barcelona, s/e, 1982. Invitació a missa en motiu del 50è aniversari del casament de Tomàs Roig i Llop i Albina Fransitorra i Aleñà, pares de l'escriptora Montserrat Roig. Amb...
Barcelona, s/e, 1982. Invitació a missa en motiu del 50è aniversari del casament de Tomàs Roig i Llop i Albina Fransitorra i Aleñà, pares de l'escriptora Montserrat Roig. Amb...
INVITACIÓ TOMÀS ROIG I ALBINA FRANSITORRA - Barcelona 1982
(Montserrat Roig)
Barcelona, s/e, 1982. Invitació a missa en motiu del 50è aniversari del casament de Tomàs Roig i Llop i Albina Fransitorra i Aleñà, pares de l'escriptora Montserrat Roig. Amb...
Barcelona, Galeria Joan Prats, 1999. Láminas a color f-t. s/p. 4º. Rústica editorial con solapas. Puntas de la cubierta dañada. Interior en perfecto estado. Buen ejemplar.
Barcelona, Galeria Joan Prats, 1999. Láminas a color f-t. s/p. 4º. Rústica editorial con solapas. Puntas de la cubierta dañada. Interior en perfecto estado. Buen ejemplar.
LUGARES - Barcelona 1999 - Ilustrado
LACALLE, Abraham
Barcelona, Galeria Joan Prats, 1999. Láminas a color f-t. s/p. 4º. Rústica editorial con solapas. Puntas de la cubierta dañada. Interior en perfecto estado. Buen ejemplar.
Calais, Edit. Centre Reg. d'art Contemporain Midi-Pyrenees, 1987. Ilustraciones en b/n. 127p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar....
Calais, Edit. Centre Reg. d'art Contemporain Midi-Pyrenees, 1987. Ilustraciones en b/n. 127p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar....
PRESENCE PANCHOUNETTE. OEUVRES CHOISIES Tome 1 - Calais 1987 - Ilustrado
PRÉSENCE PANCHOUNETTE
Calais, Edit. Centre Reg. d'art Contemporain Midi-Pyrenees, 1987. Ilustraciones en b/n. 127p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar....
BREA, José Luis
HARD, Michael - NEGRI, Antonio
BROSSA, Joan
BROSSA, Joan
BROSSA, Joan
GIRBAU, Basilio M.
GROS I PUJOL, M. S.
(Margarit, Joan - Pessarrodona, Marta)
(Montserrat Roig)
LACALLE, Abraham
PRÉSENCE PANCHOUNETTE