Madrid, Alianza Editorial, 1968. El libro de bolsillo 101. Cubierta de Daniel Gil. 245 p. 8º. Rústica editorial ilustrada cn leves pérdidas y algo rozada. 1ª edición en la...
Madrid, Alianza Editorial, 1968. El libro de bolsillo 101. Cubierta de Daniel Gil. 245 p. 8º. Rústica editorial ilustrada cn leves pérdidas y algo rozada. 1ª edición en la...
LA LLAVE DE CRISTAL - Madrid 1968
HAMMETT, Dashiell
Madrid, Alianza Editorial, 1968. El libro de bolsillo 101. Cubierta de Daniel Gil. 245 p. 8º. Rústica editorial ilustrada cn leves pérdidas y algo rozada. 1ª edición en la...
Napoli, Electa Napoli, 2002. Muchas fotografías a color. 157 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable. Libro en italiano.
Napoli, Electa Napoli, 2002. Muchas fotografías a color. 157 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable. Libro en italiano.
POMPEI. Guida agli scavi - Napoli 2002 - Muy ilustrado
Napoli, Electa Napoli, 2002. Muchas fotografías a color. 157 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable. Libro en italiano.
Barcelona, Aymá, 1977. 200 ilustraciones a color. 134 p. 8º mayor. Cartoné editorial ilustrado. Desgaste leve. Buen ejemplar.
Barcelona, Aymá, 1977. 200 ilustraciones a color. 134 p. 8º mayor. Cartoné editorial ilustrado. Desgaste leve. Buen ejemplar.
PLANTAS DE INTERIOR - Barcelona 1977 - Ilustrado
KROMDIJK, G.
Barcelona, Aymá, 1977. 200 ilustraciones a color. 134 p. 8º mayor. Cartoné editorial ilustrado. Desgaste leve. Buen ejemplar.
Barcelona, Gayata Ediciones, 1997. Consejo Mundial de Iglesias (Ginebra) Prólogo de la versión castellana: Dr. Antoni Mirabet y Mullol (Fundació Dimensió SIDA). 150 p. 8º mayor....
Barcelona, Gayata Ediciones, 1997. Consejo Mundial de Iglesias (Ginebra) Prólogo de la versión castellana: Dr. Antoni Mirabet y Mullol (Fundació Dimensió SIDA). 150 p. 8º mayor....
GUÍA PARA EL ACOMPAÑAMIENTO PASTORAL DE PERSONAS QUE VIVEN CON EL VIH/SIDA - Barcelona 1997
Barcelona, Gayata Ediciones, 1997. Consejo Mundial de Iglesias (Ginebra) Prólogo de la versión castellana: Dr. Antoni Mirabet y Mullol (Fundació Dimensió SIDA). 150 p. 8º mayor....
Barcelona, Parròquia de Santa Engràcia, 2003. Fotografies en b/n fora-text. 209 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Parròquia de Santa Engràcia, 2003. Fotografies en b/n fora-text. 209 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
75 ANYS FENT COMUNITAT. Santa Engràcia 1928-2003 - Barcelona 2003 - Il·lustrat
Barcelona, Parròquia de Santa Engràcia, 2003. Fotografies en b/n fora-text. 209 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
Bern, Kümmerly+Frey, s/f. Muchos mapas a color a escala 1500. s/p. 4º. Guaflex editorial. Desgaste en el exterior. Interior en perfecto estado.
Bern, Kümmerly+Frey, s/f. Muchos mapas a color a escala 1500. s/p. 4º. Guaflex editorial. Desgaste en el exterior. Interior en perfecto estado.
EUROPA - Bern s/f - Muy ilustrado
Bern, Kümmerly+Frey, s/f. Muchos mapas a color a escala 1500. s/p. 4º. Guaflex editorial. Desgaste en el exterior. Interior en perfecto estado.
Barcelona, Editorial Claret, 2011. "Present en uns temps de canvis: 1939-2003". 389 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Editorial Claret, 2011. "Present en uns temps de canvis: 1939-2003". 389 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
VIURE: ¡QUINA JOIA! - Barcelona 2011
TORT I MARTÍ, Manuel
Barcelona, Editorial Claret, 2011. "Present en uns temps de canvis: 1939-2003". 389 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
Rennes, Éditions Ouest-France, 1998. Muchos mapas a color. 47 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable. Livre en français.
Rennes, Éditions Ouest-France, 1998. Muchos mapas a color. 47 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable. Livre en français.
PETIT ATLAS MONDIAL DU MOYEN ÂGE - Rennes 1998 - Ilustrado
MÉRIENNE, Patrick
Rennes, Éditions Ouest-France, 1998. Muchos mapas a color. 47 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable. Livre en français.
Barcelona, Associació Bíblica de Catalunya i Editorial Claret, 2000. Moltes il·lustracions a color fora-text. 101 p. Foli. Rústica editorial il·lustrada una mica gastada. Bon...
Barcelona, Associació Bíblica de Catalunya i Editorial Claret, 2000. Moltes il·lustracions a color fora-text. 101 p. Foli. Rústica editorial il·lustrada una mica gastada. Bon...
LA VIDA DE CADA DIA EN TEMPS DE JESÚS - Barcelona 200 - Molt il·liustrat
FEINBERG VAMOSH, Miriam
Barcelona, Associació Bíblica de Catalunya i Editorial Claret, 2000. Moltes il·lustracions a color fora-text. 101 p. Foli. Rústica editorial il·lustrada una mica gastada. Bon...
Barcelona, s/e, 1995. 89 p. 4º. Guaflex editorial con dorados. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, s/e, 1995. 89 p. 4º. Guaflex editorial con dorados. Muy buen ejemplar, impecable.
LA ESCUELA DE LA VIDA - Barcelona 1995
COSTAFREDA, Andrés
Barcelona, s/e, 1995. 89 p. 4º. Guaflex editorial con dorados. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, Generalitat de Catalunya, Departament de Cultura, 1996. "Butlletí del Servei de Restauració de Béns Mobles". Fotografies a color i en b/n. 7 p. Foli. Rústica...
Barcelona, Generalitat de Catalunya, Departament de Cultura, 1996. "Butlletí del Servei de Restauració de Béns Mobles". Fotografies a color i en b/n. 7 p. Foli. Rústica...
RESCAT Núm. 2 - Barcelona Desembre 1996 - Il·lustrat
Barcelona, Generalitat de Catalunya, Departament de Cultura, 1996. "Butlletí del Servei de Restauració de Béns Mobles". Fotografies a color i en b/n. 7 p. Foli. Rústica...
Barcelona, Generalitat de Catalunya, Departament de Cultura, 1998. "Butlletí del Servei de Restauració de Béns Mobles". Fotografies a color i en b/n. 7 p. Foli. Rústica...
Barcelona, Generalitat de Catalunya, Departament de Cultura, 1998. "Butlletí del Servei de Restauració de Béns Mobles". Fotografies a color i en b/n. 7 p. Foli. Rústica...
RESCAT Núm. 5 - Barcelona Juny 1998 - Il·lustrat
Barcelona, Generalitat de Catalunya, Departament de Cultura, 1998. "Butlletí del Servei de Restauració de Béns Mobles". Fotografies a color i en b/n. 7 p. Foli. Rústica...
HAMMETT, Dashiell
KROMDIJK, G.
TORT I MARTÍ, Manuel
MÉRIENNE, Patrick
FEINBERG VAMOSH, Miriam
COSTAFREDA, Andrés